Pro Ev Taşıma

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat Nakliyat sektörü her geçen gün gelişme göstermektedir.  Bu gelişmelere bağlı olarak da sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte evden eve nakliyat hizmetlerinde de yenilikler görülmektedir. Bu doğrultuda kendini hızlı bir şekilde geliştiren firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmıştır. Pro Ev Taşıma firması olarak sizlere, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi ile yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

sarıyer evden eve nakliyat

Firmamız evden eve taşınma işlemini son derece hızlı ve yüksek kapasiteli asansörlü araçlarla yapmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerinde esas aldığımız prensiplerden biri, mutlak surette müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat faaliyetimiz sırasında müşterilerimizin takdirini kazanmayı temel hedef edilen firmamız,  aynı hassasiyeti istisnasız bir şekilde devam ettirecektir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Sarıyer evden eve nakliyat alanında hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bunların çok azı gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirmekte ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Pro Ev Taşıma   firması olarak bütün yasal faaliyet belgelerine sahip olduğumuzu ve verdiğimiz hizmetin taşımacılık standartlarında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, firmamız tarafından evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılır? İşte firmamızın yapmış olduğu tüm aşamaları ile evden eve taşımacılık işlemleri…

 1. Firmamızdan evden eve taşıma talebinde bulunduktan sonra hemen ücretsiz uzman incelemesi hizmeti sağlıyoruz. Uzmanımız taşınacak eşya için kullanılacak araç gereç ve ekibi, gidilecek güzergâhı belirleyerek işe başlamaktadır. Eşyalarınıza en uygun fiyat tekliflerini sizlere sunmaktadır. Bu nedenle taşıma esnasında sorun yaşanmaması için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti almak olmazsa olmaz işlerden biridir.
 2. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekspertiz hizmetinde profesyonel ekibimiz taşıma yapılacak eve gelerek eşyaları paketleme ve ambalajlama işlemine başlamaktadır. Bütün eşyalar uygun kaplama malzemeleri ile iyice sarılarak korunaklı hale getirilmektedir. Taşımaya hazır hale getirilen eşyalar, daha sonra taşımada tecrübeli personellerimiz tarafından taşıma için karar kılınan araçlara yüklenmektedir.
 3. Taşınacak eşyalar yüksek katlı bir binadan alınacaksa ve yine yüksek katlı bir binaya taşınacaksa, asansör hizmeti kullanılarak taşıma işlemi yapılmaktadır. Asansörlü araçlarla yapılan taşımacılık sayesinde, yükleme ve boşaltma sırasında eşyalara hasar gelmesini önleyecektir.
 4. Taşıma işlemi İstanbul ve ilçelerinde ise gün içinde nakliyat işlemi tamamlanmaktadır. Eğer iller arası taşımacılık yapılacaksa siz müşterilerimizin talepleri doğrusunda en kısa zamanda eşyalarınız yeni adresinize taşınmaktadır.
 5. Yeni adrese ulaşıldığında koliler ve ambalajlar aynı özenle kamyonetten indirilerek asansör aracılığıyla yeni eve taşınmaktadır. Taşıma işlemi bittikten sonra ev sahibinin eşliğinde eşyaların kontrolü yapılmaktadır.
 6. Talep etmeniz halinde gerek marangoz ekibimiz ve gerekse de teknik ekip eşyalarınızın montaj ve yerleştirilmesi ile ilgilenmektedir. Bu şekilde eviniz, ekibimiz tarafında sizlerin kullanımına hazır hale getirilerek sizlere teslim edilmektedir.

Ev Taşımacılığında Tecrübe Sahibi Bir Firmayız

Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerinde tecrübe, sektörünün en önemli hususlarından biridir. Tecrübe sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve daha kaliteli hizmet sunma imkânına sahip olursunuz. Çünkü taşımacılık sırasında oluşabilecek sorunları daha önce tecrübe eden firmaların aynı durumlarla karşılaşma ihtimali azalmaktadır.  Böyle durumlarda tecrübeli firmalar yaşanan kriz anını daha iyi yönetebilmekte ve kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Çoğu zaman ise yaşanan tecrübeden dolayı hiçbir olumsuz durum ile karşılaşılmamaktadır.

Pro Ev Taşıma firmamız uzun yıllarını evden eve nakliyat hizmetine vermiş profesyonel bir ekiple taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Tecrübeli bir firmanın nasıl çalıştığını merak ediyorsanız işte size firmamızın cevabı…

 • Firmamız sektörde deneyimli, eğitimli ve kadrolu elemanlarla taşımacılık hizmetini gerçekleştirir.
 • Teknolojiye uygun bakımlı ve donanımlı araçlara sahiptir. Araçlarımız her türlü eşya taşımacılığına uygundur. Taşınacak eşyaların boyutu ve ağırlığına göre geniş bir yelpazede araçlarımız mevcuttur.
 • Tecrübeli bir firma olarak sigortalık taşımacılık yapmakta ve ücretsiz uzman incelemesi hizmetini siz müşterilerimize sunmaktayız.
 • Sektörde uzun yıllar hizmet ederek tecrübe kazanmamızı sağlayan en önemli hususlardan biri de müşteri memnuniyetidir. Firmamız sadece fiyatlarla ilgilenmez. Aynı zamanda müşteriye verdiği hizmetin kalitesi ve detayları ile de ilgilenir.
 • Pro Ev Taşıma gibi tecrübeli bir firma, kaliteli bir hizmet vererek yeni referanslar oluşturmaya çalışır.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetinde Profesyonel Bir Firmayız

Pro Ev Taşıma olarak nakliyat ile ilgili her türlü hizmeti en güzel şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetidir. Sarıyer gibi her türlü nakliyat faaliyetlerinin yapıldığı ilçede eşya depolama işlemi de müşterilerin en fazla talep ettiği hizmetlerden biridir. Eşya depolama alanında her şeyden önce bizlerden hizmet talep eden kişilere asla müşteri gözüyle bakmıyoruz. Çünkü vermiş olduğumuz hizmetlerden duyacağınız memnuniyetin her türlü kazancımızın üzerinde olduğunu gayet iyi bilen bir firmayız.

Dolayısıyla Sarıyer eşya depolama hizmeti denildiğinde ilk akla gelen firma, %100 müşteri memnuniyeti sağlanan firmamız gelmelidir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmeti uygun fiyatlarla vermekteyiz. Eşyalarınızı dilerseniz evinizden biz alıp depolama alanlarımıza götürüyoruz, dilerseniz siz getiriyorsunuz.   Eşyalarınızı en uygun ve modern depolama alanlarında sağlıklı koşullar altında saklıyoruz. Teslim alma tarihinde eşyalarınızı hasarsız ve tam olarak sizlere teslim ediyoruz.

Sarıyer Asansörlü Ofis Taşıma Hizmetimiz

Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak asansörlü ev taşımacılığı hizmeti ile beraber asansörlü afis taşımacılığı hizmetini de sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz.  Ofis eşyalarınızın canınız kadar değerli olduğunu biliyoruz. Çünkü bu evraklar arasında hayati öneme sahip belgeler, elektronik eşyalar ve teknik aletler olduğunun farkındayız. Bu nedenle ofis taşımacılık hizmeti almak için iyi bir firma tercih etmeniz gerekir. Bu konuda iyi bir hizmet veren bir firmanın;

 • Yasal olarak faaliyet göstermesi,
 • Kurumsal bir yapıya sahip olası,
 • Sektörde engin bir tecrübeye sahip olması,
 • Taşıma belgeli ve sigortalı taşımacılık yapması gerektiğini siz müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Pro Ev Taşıma firmamız, yukarıda sayılan maddelerdeki tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Ofis taşımacılığında gerekli bilgi birikimine ve yeterli tecrübeye sahip firmamızı tercih etmenizi ısrarla öneriyoruz. Çünkü bu tür taşımacılık faaliyetlerinde bilinçli bir nakil süreci hayati önem taşır.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn