Pro Ev Taşıma

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy evden eve nakliyat 

Arnavutköy evden eve nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimize yıllardır evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra; ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmetlerini de sizlere sunmaktan . Arnavutköy evden eve nakliyat  

 

Bizimle taşınmaktan korkmayın! Pro Ev Taşıma firmamız ile taşınmak sizlere dert olmasın. Bizi tercih edin, uzman ve kadrolu personellerimiz ile eşyalarınız güvenilir ellerde taşınsın. Yeni evinize ilk adımlarınızı huzurlu bir şekilde atın. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, sizlerin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Sizden tek istediğimiz bize güvenmenizdir.  Bize güvendiğiniz takdirde söz verdiğimiz saatte adresinizde olalım ve nakliyat hizmetini hızlı ve profesyonel bir şekilde sorunsuz olarak gerçekleştirelim.

Firmamızı tercih ettiğinizde taşınmadan önce uzman incelemesi hizmetimizden 7/24 ücretsiz olarak yararlanabilir, uygun fiyat tekliflerimiz ile sıkıntısız ve kaliteli nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Lütfen siz bizi aramadan önce karar vermeyin! Pro Ev Taşıma güvencesi altında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ev taşıma konusunda tedirgin olmanızı normal karşılıyoruz. Sizi tedirgin etmemek için, her türlü riski sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Firmamız, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Hizmet

Pro Evden Eve Nakliyat firması olarak misyonumuz; kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışını benimseyerek, prensiplerimize bağlı kalarak hizmet vermektir. Ayrıca, evden eve nakliyat sektöründeki konumumuzu korumak, daha ileriye götürmek ve bu amaçla en iyi hizmeti vermek diğer hedeflerimiz arasındadır.

Arnavutköy evden eve nakliyat firmamız için hizmet sektöründe, müşterilerimiz ile aramızda güven bağı kurmak önceliğimizdir. Kimsenin eşyasını güvenmediği bir firmaya emanet etmeyeceğinin elbette ki firma olarak bilincindeyiz. Sizler için verdiğimiz hizmetin verimliliği işimize olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden kimsenin mağduriyetine sebep olmadan sizlere söz verdiğimiz gibi hizmetin alanının dışına çıkmadan taşınmanızı profesyonel biçimde yapmaya çaba gösteriyoruz.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Standartlarımız

Kurumsal bir firma olmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi memnun etmek için temel standartlarımız vardır. Bu standartlarımız şunlardır:

Ev Taşımada Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Arnavutköy evden eve nakliyat firması olarak sürdürülebilir bir kurumsal başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğinin bilinci ile hareket ediyoruz.  Bu nedenle firmamızın tüm müşterilerin ilk tercihi olmasını sağlamak amacıyla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. En önemli prensibimiz her zaman en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmak her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Bunun için kurumsal bir yapıya ve tecrübeye sahip olmanız gerekir.  Pro Ev Taşıma, sektörde bunu başarmış ender firmalardan biridir.  Kaliteden ödün vermeden müşterilerin ödeme imkânlarına göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize en önemli tavsiyemiz, sadece fiyatlara göre taşınma hizmet gerçekleştirmemelidir. Fiyat kadar verilen diğer hizmetler de önem taşımaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Arnavutköy evden eve nakliyat hizmeti verirken uzman incelemesi personelimiz, eşyalarınızın nasıl ambalajlanıp taşınacağı, taşınma sırasında neler yapılacağı konusunda size aydınlatıcı bilgiler sunmaktadır. Taşıma ile ilgili ayrıca kafanıza takılan tüm sorulara cevaplar vermektedir.

Firmamız uzman incelemesi hizmeti ile eşyalarınızın durumuna göre belirli ve uygun bir fiyat belirler. Bu hizmet firmamız tarafından size ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Aldığınız bu hizmet sayesinde taşınmanız hem çok kolay hem de profesyonel bir şekilde sonuçlanır. Tüm sorularınızı uzman incelemesi personelimize sormaktan çekinmeyin. Çünkü firmamız evden eve nakliye hizmetini kurumsal bir çerçeve içerisinde vermektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Arnavutköy Eşya Depolama Hizmetlerimiz

İçinde yaşadığımız yüzyılda nakliyat sektörü yalnızca taşıma hizmeti vermemektedir. Taşıma işlemi ile ilgili en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetleridir. Bunu dışında ambalajlama, ürün birleştirme, paketleme gibi bir takım hizmetlerin verildiği ve müşterilere hızlı bir şekilde ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir. Firmamız eşya depolama işinde de müşterilerimizin sorunlarına çözüm getirmiştir. Eşyalarınızın depolanması ile ilgili firmalarımız şunlara dikkat etmektedir.:

   

   • Depo yeri seçimi, depo içi yerleşimi ve işletimi, depolar arası taşımalar gibi birçok ayrıntıları düşünerek müşterilere hizmet vermektedir.

   • Depolama konusunda artan müşteri beklentilerine cevap vermek için modern depolama yöntemleri kullanılmaktadır.

   • Mal hareketlerinin yoğunlaştığı noktalarda çok kullanıcılı dağıtım amaçlı depolar kurarak verimli ve esnek hizmet birimleri oluşturmaktadır.

   • Müşterinin özel ihtiyaçları doğrultusunda mevcut depo alanları yeni teknolojiler ve bilgi sistemleri ile desteklenmektedir

   • Depo yönetim sistemimiz müşterilerimizin bilgi işlem yapısı ile bütünleşmiş şeklide çalışmaktadır.

   • Depolama hizmetlerimiz sıfır hatalı döküm yönetimini sağlamak amacıyla, dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır.

   • Depolanacak eşya özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki konteynerlere konularak evlerin önünde doğrudan yüklenip kapatılarak depo tesislerimize taşınmakta ve depolanmaktadır.

   • Buna ek olarak depolanacak eşyalar döküm listesine tek tek yazılıp karşılıklı imza altına alınarak müşteriye sunulmaktadır.

   • Depolarımız 24 saat bekçili olup her türlü doğal afetlere karşı eşyalarınız sigorta güvencesi altında bulunmaktadır.

  Depolama hizmetinin nakliyat sektöründe yaygınlaştığı günümüzde, siz de gerek ev ve gerekse ofis taşımacılığında fazla olan eşyalarınızı depolamak istiyorsanız, Arnavutköy evden eve nakliyat firmamızı aşağıda sunduğumuz iletişim adreslerinden arayabilirsiniz. Bir telefon ile sizlere güvenli ve sigortalı hizmet sunan elemanlarımızla tanışma imkânına sahip olabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular

    

    • Nakliye İşlemi Kaç Saat Sürer?

   Nakliyat işleminde süre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli taşımalarda genelde evin büyüklüğüne, taşınacak eşyanın mesafesine ve eşyanın toplu olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir. Evden eve nakliyat işlemi ortalama olarak 6-8 saat sürmektedir.

     

     • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

    Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde birçok ölçüt vardır. Bu ölçütlerden bazıları; taşınacak iki yer arasındaki mesafe, taşınacak eşyanın miktarı, evin kaç oda ve salondan oluştuğu, binada asansör olup olmadığı, müşterinin talep ettiği ek hizmetlerdir. Ayrıntılı fiyat bilgisi hakkında bizleri arayabilirsiniz.

      

      • Eşyaların Paketlenmesini Yapıyor musunuz?

     Taşınacak eşyaların tüm paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda eşyanız zarar görürse firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

       

       • Eşya Taşırken Eşyalarım Zarar Görür mü?

      Eşyalarınızı olası hasarlardan korumak için uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp paketliyoruz. Bu şekilde taşıma işlemlerini en az zararla tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Gerek taşıma sırasında ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde eşyalarınızın bedelleri sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

      Facebook
      Pinterest
      Twitter
      LinkedIn