Pro Ev Taşıma

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat bulunduğu bölgede tüm ihtiyaçları karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle ticari açıdan gelişmiş bir bölge olarak sıklıkla göç almakta ve taşınma işlemleri meydana gelmektedir. Bundan dolayı yoğun bir talep ile karşılaşmakta olan firmamız mevcut evden eve nakliyat sürecini titiz bir şekilde ilerletir.

ataşehir evden eve nakliyat  

Taşınma süreci ile birlikte öncelikle iletişim kurulur ve gerekli anlaşmalar meydana getirilir. Ardından ise ekspertiz hizmeti veren personelimiz mevcut eşyaların durumunu inceler. Böylece paketleme başta olmak üzere eşya sayısı, hangi araç kullanılmalı gibi sorulara cevap verilir. Ekspertiz incelemesi sonrasında oluşturulan rapor ile birlikte müşteri iletişimi sağlanır ve fiyat belirtilir. Gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli ekibimiz tarafından bu alanda iddialı bir ilerleyiş sağlanmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir, evden eve nakliyat faaliyetlerinin yoğunluk olarak yapıldığı yerlerden biridir. Her dönem, bölgeden farklı nedenlerle gerek ev taşıması ve gerekse ofis taşıması yapılmaktadır. Müşteriler en kaliteli ve ekonomik hizmet alabilmek için, bölgede faaliyet gösteren firmalardan fiyat teklifleri alarak, uygun fiyata hizmet veren firma aramaktadır. Firmamız, Ataşehir evden eve nakliyat sektöründe bölgede yıllarca hizmet vermektedir. Taşımacılık alanında bölgenin en iyi firmalarındandır.

Bölgede bulunan vatandaşların tüm her türlü taşıma ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle ticari açıdan gelişmiş bir bölge olan Ataşehir, çok göç alan ve buna bağlı olarak taşınma işlemlerinin her dönem var olduğu bir ilçedir. Firmamız bölgede yoğun bir talep ile karşılaşmakta ve bu talepleri yerine getirmek için evden eve nakliyat sürecini titiz bir şekilde yürütmektedir

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Firmamız, bölgede asansörlü nakliyat alanında da hizmet vermektedir Bu asansörlü nakliyat süreci firma yetkililerimiz tarafında şu şekilde gerçekleştirilir. Asansörlü nakliyat özellikle yüksek binalara taşınmak için tercih edilen bir taşıma şeklidir. Bunun yanında güvenli olması, hızlı bir taşıma sağlaması gibi pek çok avantajı vardır. Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, mobilyalar gibi ağır eşyalar pratik bir şekilde adrese taşınıp yerleştirilir.

Günümüzde en çok talep edilen hizmetler arasında yer alır. Aynı zamanda sigortalı taşımacılık gibi özellikleri ile birlikte güvenilir bir seçenek haline gelir. Ataşehir evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilir.

Verdiğimiz asansörlü nakliyat süreci hizmeti ile birlikte sizler için farklı bir fiyatlandırma sunarız. Taşıma işlemi için öncelikle müşteri ile iletişim kurulur ve gerekli anlaşmalar yapılır. Ardından ekspertiz hizmeti veren personelimiz tarafından mevcut eşyaların durumunu incelenir. Bu şekilde  paketleme başta olmak üzere eşyanın sayısı, hangi aracın kullanılacağı gibi sorulara cevap verilir.

Ekspertiz incelemesi sonrasında oluşturulan rapor müşteri ile paylaşılarak fiyat belirtilir. Gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli ekibimiz tarafından eşyalarınız özenle paketlenip ambalajlandıktan sonra yeni evinize taşınır. Evden eve asansörlü nakliyat işlemi sırasında son teknolojik aletler kullanılarak süreç tamamlanır.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Ataşehir evden eve nakliyat işi hem çok zor, hem de zaman isteyen bir iştir. Müşteriler için ise ev ve eşya taşıma işlemi sıkıntılı bir süreçtir. Her müşteri bu sürecin sorunsuz atlatılmasını ister. Bu nedenle bu sektörde faaliyet gösteren deneyimli olan ve güvenli taşıma yapan firmaları tercih eder. Firmamız, modern araçları ve tecrübeli ekip ve ekipmanları ile tam da aradığınız bir nakliyat firmasıdır.

Evden eve taşıma, ofis ve parça eşya taşıma işlemleri ile ilgili firmamızdan 7 gün 24 saat yardım alabilirsiniz. Bunun için firmamızın adres ve telefonlarına ulaşarak taleplerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Talebiniz alınarak sizin için uygun güne randevu verilir. Daha sonra taşınacak eşyalarınız ile ilgili evinize ya da işyerinizde küçük bir keşif yapılır.

Bu şekilde eşyalarınızın en doğru şekilde nasıl taşınacağı kararlaştırılır. Bu işlemlerin ardından, kaliteli malzeme ile eşyalarınız paketlenir ve ekibimiz tarafından gruplar halinde güvenli bir şekilde araca taşınır.  Eğer taşınacak eşya yüksek katlarda ise, eşyaların taşınması için asansörlü araçlar kullanılır. Tüm bu işlemler titizlikle uygulanarak taşıma işlemi tamamlanmış olur.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Ataşehir Evden eve nakliyat sürecimiz müşterilerimizin yeni ev ve ofisine sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Evden eve nakliyat sürecini firmamız şu aşamalaru uygulayarak tamamlamaktadır.

   

   • Ücretsiz Keşif ve Planlama Süreci

  Evden eve taşınma sürecinin ilk aşaması keşif ve planlama sürecidir.  Bu aşamada müşterilerimize taşıma ile ilgili ücretsiz uzman incelemesi hizmeti verilmektedir. Bu süreçte taşma işleminin sorunsuz neticelenmesi için en ayrıntısına kadar plan yapılmaktadır.

    

    • Ambalaj ve Paketleme Süreci

   Ataşehir Evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için özelliklerine göre uygun malzemelerle ambalajlama ve paketleme hizmeti vermekteyiz.  Paketleme yaparken kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanmaktayız

     

     • Yükleme ve İstifleme Süreci

    Ataşehir Evden eve nakliyat işleminin bu evresinde yükleme ve istifleme işleminde alanında uzman ve eğitimli personellerimiz görev almaktadır. Bu sırada oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalanmakta ve zara olması halinde anlaşmalı sigorta şirketi tarafından eşyanızın bedeli ödenmektedir.

      

      • Boşaltma ve Taşıma Süreci

     Taşınma işleminin en son evresi olan bu etapta eşyalarınız modern araçlarla yeni adresinize taşınmaktadır. Eşyaların boşaltılması sırasında taşımaya uygun yöntemler kullanılmaktadır. Boşaltma işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızın kurulumu ve yerleştirilmesi firma ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

     Facebook
     Pinterest
     Twitter
     LinkedIn