Pro Ev Taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat. Pro Ev Taşıma firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerini Avcılar ilçesinde de aktif olarak yürütmektedir. Avcılar ilçesinde taşımacılık hizmetlerimizi, modern ve bakımlı araç filomuz ve uzman kadromuzla sizlere daha iyi sunabilmek için yapmaktayız. Hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak için, sizlerin talepleri doğrultusunda eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde dilediğiniz adrese taşıyabilmeyi hedefliyoruz. 

avcılar evden eve nakliyat

 

Firma olarak birinci önceliğimiz, daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Karşılıksız müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen firmamız, nakliyat sektöründe bu özelliğiyle saygın firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Avcılar evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız, profesyonel ekibiyle eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması işlemini büyük bir titizlik ve güvenle yapmaktadır. Taşımacılıkta bu güveni yaşamak için, tercih edeceğiniz öncelikli adres firmamız olmalıdır. Nakliye hizmetimiz sadece taşımacılık hizmeti ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra, taşınacak eşyalarınız özenle yerlerinden paketlenerek alınır, taşındığı adreste yapılan montaj işlemi ile son bulur.  Montaj işlemi uzman kadromuz tarafından sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmamız

Avcılar evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında firmamız, Avcılar ilçesinden İstanbul’un diğer tüm ilçelerine ve Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmetini kurumsal olarak vermektedir.  Nakliyat faaliyetlerimiz yasal prosedürlere uygun olarak belgeli araçlarla ve uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bizi aradığınız takdirde, taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın özelliklerine ve miktarına göre size en uygun fiyatlandırma yapılıp, yine sizin onayınızla eşyalarınız yeni adresinize güvenle firmamız tarafından taşınacaktır. Avcılar nakliyat sektöründe müşterilerimizin bize duydukları güven sayesinde kendisini daha da geliştiren ve yenileyen firmamız,  sunduğu hizmet kalitesi ile bölgede en fazla tercih edilen firmalardan biridir.

Hizmet anlayışı ile nakliyat sektörüne öncülük etmeye devam etmektedir. Almak istediğiniz hizmetin ayrıntılarını bizlere ilettiğiniz takdirde hemen taşıma süreci başlayacak ve süreç ile birlikte siz sorunsuz taşımanın mutluluğunu yaşarken, Pro Ev Taşıma firması olarak biz de, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. 

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri  

Bölgede siz müşterilerimize sunduğumuz nakliyat hizmetlerinin başında Avcılar evden eve nakliyat  gelmektedir. Sizin de taşınmaya ihtiyacınız varsa, firmamızın hizmet kalitesine güvenebilirsiniz. Firma olarak hedefimiz, sizin beklentilerinize uygun olarak, evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için “Pro Evden Eve Nakliyat” firmamızı seçtiğinizde, taşınma işleminin ne kadar da kolay olduğunu göreceksiniz.   Peki, Pro Ev Taşıma firması olarak biz ne yaparız?

Pro Ev Taşıma firması olarak çalışma sistemimizin en önemli noktası, müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmemizdir. Bu nedenle “hizmet garantili” taşımacılık yapmaktayız. Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile gücümüzü müşterilerimizden alarak kendimizi daha da geliştirmeye gayret gösteririz. En önemli yatırımımız, daha önce hizmet verdiğimiz kişiler ve kurumlardır.

Teknolojinin Tüm İmkânlarını Kullanırız

Avcılar evden eve nakliyat hizmeti verirken kullandığımız araç, ekipman ve sistemler, müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü ve sunduğumuz kaliteli ve en iyi servis imkânını gözler önüne sermektedir. Tüm müşterilerimiz için, yaptığımız taşıma işlemlerinde tüm kaynak ve olanaklarımızı son haddine kadar kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak, firmamızın en önemli yatırımlarından biridir. Biz Pro Ev Taşıma firması olarak, sizin ihtiyaç duyacağınız servisi en iyi şekilde karşılayacağımıza eminiz. Taşıma yapacak araçlarımız son derece modern ve donanımlıdır. Taşınacak eşyalarınızın özelliklerine uygun araçlarla ve modern ekipmanlarla hizmet sunmaktayız.

Taşıma Öncesi Uzman İncelemesi Hizmetini Ücretsiz Olarak Sunarız

Avcılar evden eve nakliyat süreci özellikle taşınan açısından son derece yorucu ve çok stresli bir iştir. Bu süreci kolaylaştırmak için yapılması gereken ilk işlerden biri eşyaların durumu ve nasıl taşınacağı ve fiyat belirleme ile ilgili uzman incelemesi (taşınma ekspertizi) yapılmasıdır. Uzman incelemesi nakliyat kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu hizmet ile müşterinin beklentileri öğrenilir, taşımanın hangi noktalar arasında olacağı ve nasıl yapılacağını planlanır. Taşıma işlemi planlanan bu çerçevede sürdürülerek müşteriye kaliteli servis hizmeti sağlanarak taşıma işlemi sonuçlandırılır. Taşıma ekspertizi, hizmet süresince, sizin daha kolay taşınmanızı sağlayacak, ihtiyacınıza ve beklentilerinizi yerine getirecek öneriler sunar ve bu önerileri sizin için planlar.

Ambalajlama, Demonte ve Montaj İşlemlerini Kaliteli Malzeme ile Yapıyoruz

Avcılar evden eve nakliyat  işleminin en önemli ve ilk aşamalarından biri ambalajlamadır. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp evden eve nakliyat işlemi için hazır hale getirilmesi, eşyanın hasar görmemesi için son derece önemlidir. “Pro Evden Eve Nakliyat” firması olarak ambalajlamayı özenle yapıyoruz. Ambalajlama sırasında hava kabarcıklı naylon, ambalaj kağıdı, karton koli ve streç film gibi eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemeler kullanıyoruz.

Profesyonel bir ekip ile ve eşyanın cinsine göre muhtelif ambalaj malzemeleri kullanarak titiz bir çalışma yürütüyoruz. Siz müşterilerimiz için zahmetsiz bir taşınma süreci gerçekleştirerek derin nefes almanızı sağlıyoruz. Firmamız, evinizdeki her türlü mobilyanın demontesi konusunda, uzman ekibimiz ile eşyalarınızın sökülerek yeni evinizde istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca evden eve nakliyat esnasında demonte edilen mobilyaların montajını da yapmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet ile size en sağlıklı ve güvenli hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Avcılar Ofis ve Büro Taşımacılık Hizmetleri

Avcılar Pro Ev Taşıma firması olarak ofis ve büro taşımacılığında eksperlerimiz taşıma öncesi ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. İnceleme sonrasında gerekli malzeme, eleman ve araç temini sağlanır. Ofiste şayet para kasası gibi özel eşyalar varsa bunun için gerekli eleman ve araç gereç taşıma günü hazır hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için etiketlenip numaralandırılarak taşınır. Modern büro taşıma yöntemleri ve araçlarla çalışma mekânınız, sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşınır. Firmamız, ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına büyük önem verir. Müşterilerimizin bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmamak temel ilkelerimizin başında gelmektedir.

Pro Ev Taşıma firmamız, sizlerin beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için dünya standartlarında ofis taşıma hizmeti sunar. Firma olarak amacımız, sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınızda çalışır hale getirmektir. Ofis eşyalarınızın taşınması sürecini sorunsuz olarak atlatmak istiyorsanız iletişim bilgilerinden müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar ilçesinde ikamet edip de taşınmak isteyenlerin evden eve nakliyat sektörü ile ilgili merak ettiği pek çok soru vardır. Bu sorular ve cevapları kısaca şöyle ifade edebiliriz.

   

   • Eşya Taşırken Eşyalarım Zarar Görür mü?

  Eşyalarınızı olası hasarlardan korumak için uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp paketliyoruz. Bu şekilde taşıma işlemlerini en az zararla tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Gerek taşıma sırasında ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde eşyalarınızın bedelleri sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

    

    • Eşyaların Paketlenmesini Yapıyor musunuz?

   Taşınacak eşyaların tüm paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda eşyanız zarar görürse firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

   Facebook
   Pinterest
   Twitter
   LinkedIn