Pro Ev Taşıma

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat. hizmetleri günümüzde birçok farklı standartta sunulmaktadır. Bu standartlardan en önemlisi nakliyat işleminin yasal olması ve kurumsal bir taşımacılık yapılmasıdır. Yasal bir taşımacılık yapılabilmesi için lisanslı, yetki belgeli ve kadrolu personel ve taşımaya uygun modern araçların olması gerekir. Sektörde maalesef bu şartlara uymayan nakliyat firmaları ile karşılaşmak mümkündür.

bağcılar evden eve nakliyat  

Evden eve taşımacılık işlemlerinin kanunların öngördüğü standartlara uygun yapılmaması durumunda, bundan en fazla müşteriler mağdur olmaktadır. Bu nedenle firma seçiminde çok hassas olmak gerekir.

Bağcılar evden eve nakliyat sektöründe yetkili ve yasal firmalar dışındaki merdiven altı tabir edilen yetkisiz firmaların iş ve işlemlerinde herhangi bir denetim olmadığı gibi, vermiş oldukları hizmetlerin de bir standardı söz konusu değildir.

Nakliye sektöründe standartlara göre taşımacılık yapmak, aynı zamanda kalitenin ortaya çıkmasında önemli bir etkendir. Pro Nakliyat firması olarak yasal prosedürlerimiz ile size üst düzey hizmet verme gayreti içerisindeyiz ve taşınma ihtiyacınızı en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bağcılar evden eve nakliyat firmaları arasında, sizlere sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetleri ile oldukça önemli bir konuma ve niteliğe sahibiz. Firmamız, hizmetlerini uluslararası standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirir. Ayrıca, bizden hizmet alan müşterilerimizin hizmetlerimizden tamamıyla memnun kalmaları ve bizi bu şekilde hatırlamaları için ilkeli olarak çalışıyoruz. Firma olarak belirlediğimiz ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz. Eğer siz de en uygun fiyata ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerini ya da evden eve nakliyat hizmetlerini almak istiyorsanız, bunu yaparken de en yüksek kalitede bir hizmet sunmamızı talep ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, diğer Bağcılar nakliyat firmaları arasında hizmette oldukça ön sıralarda yer almaktadır. Bizi sektörde öne çıkaran birçok unsur vardır. Bizleri nakliyat sektöründe ön plana çıkaran belli başlı unsurlar ise şunlardır:

 • Öncelikle firma olarak, eşyaları taşıma ve sağlık kurallarına uygun olarak taşıyoruz. Sektördeki konumumuzu müşteri memnuniyetine ve sağlığına verdiğimiz öneme borçluyuz. Firmamıza ait kamyon ve kamyonet gibi her türlü nakliyat araçlarımız temizlik görevlileri tarafından her gün dezenfekte edilmekte ve temizlik işleri kontrollü olarak yapılmaktadır.
 • Pro Nakliyat olarak müşterilerimize 7/24 demeden kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
 • Firma olarak en bariz özelliklerimizden birisi de uyguladığımız fiyat politikasıdır. Taşıma öncesi ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi hizmeti ile verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en ideal taşıma fiyatını hesaplayıp sizlere sunuyoruz.
 • Taşınma işleminde sizden herhangi bir yardım talep etmiyoruz. Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için en uygun paketleme yöntemleri ile paketleyip belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Bunun için sizin sadece taşınmasını istediğiniz eşya, yük veya malzemelerinizin nereden nereye taşınacağını söylemeniz yeterli olacaktır. Firmamız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en ideal taşıma güzergâhını belirleyip sizleri büyük bir maddi yükten kurtaracaktır.
 • Müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle firmamız müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizi alanında deneyimli personellerimizle ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve bu hizmetin sürekliliğini sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bağcılar Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat Faaliyetlerimiz

Bağcılar evden eve nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından olan “Pro Ev Taşıma” sadece evden eve nakliyat hizmeti vermemektedir. Nakliye ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize hizmet verdiğimiz hizmet alanlarının en önemlileri aşağıda belirtilmiştir.

 • Bağcılar şehirlerarası nakliye hizmeti,
 • Her türlü Bağcılar nakliye hizmeti,
 • Bağcılar parça eşya taşımacılığı hizmeti,
 • Ofis ve büro taşımacılık hizmeti,
 • Eşya depolama hizmeti,
 • Kurumsal taşımacılık hizmeti,
 • Asansörlü ev taşıma hizmeti,
 • Kiralık asansör hizmetidir.

Bu hizmetler haricinde akla gelebilecek diğer nakliye hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir. Müşterilerimizin almak istediği hizmetle alakalı bizlere ulaşması yeterlidir. En kısa zamanda sizlere dönüş yapılmaktadır. Akabinde taşınma planı hazırlayarak taşınma işlemini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar Pro Ev Taşıma Hizmetinde Süreç Nasıl İşler?

Bağcılar evden eve nakliyat hizmet almak için, müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz anda personelimiz tarafından taşınma sürecinin nasıl işleyeceği ve yönetileceği hakkında sizlere tüm bilgiler detaylı olarak aktarılır. Bunun ardından eşyalarınızın yerinde keşfi yapılır ve uygun olduğunuz tarih ve saat belirlenir.

Firmamız ekspertizleri randevu gün ve saatinde adresinize gelerek taşınacak eşyaların detaylarını inceler. Taşıma sürecinin ayrıntılarını size aktararak uygun fiyat teklifi sunar. Anlaşma sağlandığı takdirde taşınma tarihi ve saati belirlenir. Taşınma sırasında yaşanabilecek olası bir hasar durumunda firmamızın sorumlu olduğuna dair hizmet sözleşmesi imzalanır.

Nakledilecek eşyalarınız için en uygun araç belirlenir ve taşınma gününde firmamız tüm ekip ve ekipmanlarıyla adresinize gelir. Ekip şefi kontrolünde taşınma süreci başlar. Tüm eşyalar uygun malzemelerle sağlıklı koşullar altında sarılıp paketlenir. Sökülmesi gereken ahşap türü mobilyalarınız uzman mobilyacı personelimiz tarafından sökülür. Havalı naylonla korumalı ve destekli bir şekilde ambalajlanır.

Bağcılar Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Bağcılar evden eve nakliyat alanında uzun süredir faaliyet gösteren Pro Nakliyat firmamız, taşımacılık alanında her türlü hizmeti size verecek altyapıya sahiptir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında şehir içi evden eve nakliyat, işyeri ve ofis taşıma alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmet kalitesi ile artık taşınmak çok kolay!  Bize ulaşarak ücretsiz uzman desteği hizmeti alın ve bir günde taşınma imkânına kavuşun. Firma olarak Bağcılarda ve İstanbul’un diğer ilçelerinde;

 • 1+0 ev ve oda nakliyesi,
 • 1+1 evden eve nakliyat,
 • 2+1 asansörlü ev eşyası taşıma,
 • 3+1 sigortalı ve asansörlü nakliyat,
 • 4+1 kurumsal evden eve taşımacılık,
 • Villa taşımacılığı ve eşya depolama,
 • İki katlı ev taşıma gibi ihtiyacınız olan her türlü nakliye hizmetini bizden alarak güvenli ve kurumsal firma ile taşınmanın mutluluğunu yaşayın.

Nakliyatçı Firmanın Verdiği Hizmetlerden Haberdar Olunmaması

Taşınacak firma ile anlaşma sağlanmadan önce mutlaka verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.  Yanlış yöntemler ve araçlar ile yapılan taşıma işlemi, hem zaman kaybına, hem de ekonomik olarak kayıplar yaşamanıza neden olacaktır. Taşıma sırasında sürpriz ile karşılaşmamak için, yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren firmamızı tercih etmenizi öneririz.

Bağcılar Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Bağcılar evden eve nakliyat alanında uzun süredir faaliyet gösteren Pro Nakliyat firmamız, taşımacılık alanında her türlü hizmeti size verecek altyapıya sahiptir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında şehir içi evden eve nakliyat, işyeri ve ofis taşıma alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmet kalitesi ile artık taşınmak çok kolay!  Bize ulaşarak ücretsiz uzman desteği hizmeti alın ve bir günde taşınma imkânına kavuşun. Firma olarak Bağcılarda ve İstanbul’un diğer ilçelerinde;

 • 1+0 ev ve oda nakliyesi,
 • 1+1 evden eve nakliyat,
 • 2+1 asansörlü ev eşyası taşıma,
 • 3+1 sigortalı ve asansörlü nakliyat,
 • 4+1 kurumsal evden eve taşımacılık,
 • Villa taşımacılığı ve eşya depolama,
 • İki katlı ev taşıma gibi ihtiyacınız olan her türlü nakliye hizmetini bizden alarak güvenli ve kurumsal firma ile taşınmanın mutluluğunu yaşayın.

 • Nakliyat Firmasının Üzerine Aldığı İşi Bir Başka Firmaya Satması

Bağcılar evden eve nakliyat sektöründe en sık yaşanan durumlardan biri, firmanın bir işi alıp diğer firmaya devretmesidir. Özellikle yasal olmayan yollardan taşımacılık yapan firmaların sık başvurduğu bir yöntemdir. İşin bir başka firmaya satılması, taşınma sırasında ilk başta muhatap olduğunuz kişi ile daha sonra muhatap olduğunuz kişilerin birbirinden farklı olması durumudur. Bu nedenle müşterilerin bu hususa dikkat etmesi gerekir. Böyle bir sıkıntı ile karşılaşmamak için yasal olarak ver belgeli faaliyet gösteren firmaların tercih edilmesi gerekir.

 • Eşyaların Sigortalanmaması, Sigorta Sürelerinin Kısıtlı Olması

Bağcılar evden eve nakliyat faaliyetlerinde sigortalama işlemi eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için yapılması gereken en önemli işlemlerden biridir. Aksi takdirde taşıma işlemi bir kâbusa dönüşebilir. Bu nedenle firma tercih ederken bu konunun enine boyuna konuşulması gerekir. Ayrıca tüm eşyaların sigorta kapsamında olması için sigorta kapsamının geniş tutulması gerekir.

 • Personelin Tecrübesiz Olması ve Nakliyatla İlgili Yeterli Bilgiye Sahip Olmaması

Bağcılar evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sanıldığının aksine tecrübe,  bilgi ve organizasyon yeteneği gerektiren bir faaliyet alanıdır. Taşınacak eşyaların nasıl paketleneceği, nasıl kaldırılıp istifleneceği ve kamyona nasıl yerleştirileceği ile ilgili yeterli bilgisi olmayan personeller sayesinde taşınma süreciniz çileye dönüşebilir. Bunun için taşıma personelinin bu konuda donanımlı ve eğitimli olası gerekir.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn