Pro Ev Taşıma

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat. Eyüp ilçesi, İstanbul’un manevi değeri büyük olan ilçelerinden biridir. Peygamberimizin arkadaşlarından olan ve İstanbul’un fethine mazhar olmak için yaşlı olmasına rağmen at üstünde İstanbul’a kadar gelen Eyüp Sultan’ın kabrinin bulunduğu yerdir. Yılın her döneminde bu ilçeye ziyaret akını yaşanmaktadır. Eyüp evden eve nakliyat hizmetlerinin da bu manevi değerlere saygı çerçevesinde yapılması gerekir. 2015 yılından bu yana hizmet veren firmamız, bölgede bu hassasiyetlere dikkat ederek hizmet vernektedir. Uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübesiyle, bölgede nakliye sektörünün öncü firmalarındandır. Faaliyet gösterdiği alanlar ise şunlardır.

eyüp evden eve nakliyat

 • Evden eve nakliye,
 • Ofis taşımacılığı,
 • Parça eşya taşımacılığı,
 • Kurum taşımacılığı
 • Depolama hizmetleri ve diğer ek hizmetler olmak üzere değişik alanlarda nakliye hizmeti vermektedir.

Pro Ev Taşıma firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizden biridir. Bu memnuniyeti sağlamak için müşteri odaklı çalışıyoruz ve taşınan eşyaların güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için tüm önlemleri alıyoruz. Ekibimiz, sektörde uzman, deneyimli ve profesyonel olarak çalışan kişilerden oluşturduk. Her bir ekip üyemiz, müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışan ve taşıma sürecinde en iyi hizmeti sunmak için azami gayret gösteren kadrolu personelimizdir.

Eyüp En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Eyüp evden eve nakliyat firması olarak siz müşterilerimize her zaman hizmet etme noktasında size en yakın konumda bulunmaktayız. Mesafeleri sizler için kısaltıyoruz.  Modern araçlarımızla, alanında eğitimli ve uzman personelimizle, her taşıma türüne uygun araç seçeneklerimizle 7 gün 24 saat sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.  

Kurumsal ve yasal prosedürlere uygun alarak sektörde faaliyet gösteren firmamız Pro Ev Taşıma, profesyonel nakliye  hizmetlerine öncelik veren ve kendini sürekli geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Her yıl yenilemiş olduğumuz araçlarımız ve hizmet kalitemiz ile, aradığınız en iyi taşıma olanaklarına sahip olmak istiyorsanız, bölgede tercih edeceğiniz en güvenli firma olarak huzurunuzdayız.

Neden En İyi Nakliyat Firması Olduğumuzu Düşünüyoruz?

Böyle düşünmemizin pek çok nedeni var. En önemli nedeni daha önce hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların referanslarıdır. Sektörde en iyi firma olduğumuzu iddia etmemizin nedenlerinden en önemlilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sektörde yasal ve kurumsal olarak 8 yıldan beri hizmet veriyoruz.
 • Bugüne kadar yapmış olduğumuzu taşımacılık hizmetlerinde herhangi bir şikâyet almadık.
 • Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak onların istek ve önerilerine daima olumlu yaklaşıyoruz.
 • Taşıma ile ilgili gerekli olan tüm resmi evrak ve belgelerle taşımacılık yapıyoruz.
 • Nakliye işinde kullandığımız araçlarımız modern teknolojiye uygun ve bakımlı araçlardır. Bakımsız araçlar kullanarak müşterileri mağdur etmiyoruz.
 • Taşımacılık ve marangoz işlemlerini gerçekleştiren personelimize belirli dönemlerde gerekli eğitimleri verdirerek sertifikalarını almalarını sağlıyoruz.
 • Müşterilerimizi mağdur etmemek için sigortalı taşımacılık yapıyoruz
 • Paketleme ve taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz.

Asansörlü Ev Taşımacılığı Hizmeti

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti sunarken en fazla ihtiyaç duyulan bir sistemdir. İstanbul’un her geçen gün yüksek katlı binaların yapıldığı ve değişik nedenlerle sürekli göç alan bir il olduğu düşünülürse asansörlü ev taşıma hizmetlerinin önemi daha da iyi anlaşılır. Pro Ev Taşıma firması olarak vermiş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin özellikleri şunlardır:

 • Öncelikle, taşınma işlemi için asansör kullanılıp kullanılmayacağına uzman incelesi yapıldıktan sonra karar verilir.
 • Eğer asansör kullanılmaya karar verildiyse sistemin kurulumunun yapılacağı binanın özellikleri dikkate alınarak kurulum yapılır.
 • Asansör kurulumu için genellikle binaların balkonu tercih edilir. Eğer binanın balkonu yoksa pencereden taşıma işlemi gerçekleştirilir.
 • Asansörlü taşımacılık hizmetinde firmamız kadrolu elemanlarından profesyonel bir ekip bulunur. Bu ekip, eşyalarınızın araca yüklenmesi, taşınması ve boşaltılması sırasında korunması ve hasar görmemesi için özen gösterir.
 • Firmamızın sunduğu asansörlü evden eve nakliyat hizmeti genellikle sigortalıdır ve eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta yaptırılan acente tarafından zararınız karşılanır.
 • Hizmetimiz karşılığında firmamız piyasadaki diğer nakliye hizmetlerine göre daha uygun fiyatlara taşıma yapar.

Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat denilince ilk akla firmamız gelir. Sektörde bu alanda önde gelen firmalar arasındadır. Firmamızı evden eve nakliyat konusunda ön plana çıkaran husus, sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve müşterilerimizin eşyalarını taşırken gösterdiğimiz hassasiyettir. Sunmuş olduğumuz şehir içi evden eve nakliyat hizmetinin özellikleri şöyledir: Evden eve nakliyat işleminin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için firmamız tarafından taşınacak eşyalarla ilgili ücretsiz uzman incelemesi yapılır. Bu inceleme ile eşyaların miktarına göre taşınacak araç belirlenir.  Uygun fiyat seçenekleri müşterilere sunulur. Taşınacak gün ve tarih belirlenir.

Eyüp evden eve nakliyat zamanı geldiğinde ekiplerimiz tarafından eşyalarınız uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp paketlenir. Paketlenen eşyaların üzerleri etiketlenerek dikkatli bir şekilde araca yerleştirilir. Yükleme, taşıma ve boşaltma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız sigortalanır. Sökülmesi ve taşındıktan sonra kurulumunun yapılması gereken mobilya, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ev aletlerinin montaj işlemleri yapılır. Yapılan bu işlemlerle eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

 

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn