Pro Ev Taşıma

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat 

Kadıköy evden eve nakliyat.  firmamız, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güler yüzlü ekimiz ile taşıma yapıyoruz. Taşımacılıkta yılların verdiği tecrübe ile taşınma sürecini mutluluğa dönüştürüyoruz. Siz de bu mutluluğu yaşamak istiyorsanız aşağıda sunduğumuz iletişim bilgilerinden bizleri arayarak Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

Firmamız, Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında rakipsiz ve profesyonel iş anlayışı ile daime güvenli bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz. Çünkü bir aile taşımacılığı yapar gibi hassas davranıyoruz. Firma olarak “bir müşteri bin müşteridir” felsefesi ile hareket ediyoruz. En büyük referansımız daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizdir. Referans üzerine çalışan Kadıköy evden eve nakliyat firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti vermek her firmanın yapacağı bir iş değildir. Kadıköy, bölge olarak nakliyat sektörünün gelişmiş olduğu bir ilçedir. Bölgede nakliyat hizmeti verirken müşterilerimizin şu hususlara dikkat etmesini tavsiye ederiz.

Taşıma Planı Hazırlayın

Kadıköy evden eve nakliyat işleminin ilk adımı planlamadır. Taşınmaya başlamadan önce hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm işler belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli hususlar cevapsız bırakılmamalıdır. Doğru ve amacına uygun olarak hazırlanan taşınma planı, sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak maliyetlerden kurtaracaktır.  Bu nedenle taşınmaya karar verdikten sonra evden eve taşınma planı hazırlanmalı ve sonraki taşıma işlemi bu plana göre yürütülmelidir.

Taşınacak Eşya Listesi Hazırlayın

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi karar vermeniz gerekir. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız için eşya listeleri oluşturma yararlı olur. Hazırladığınız kolileri numaralandırıp eşya listesine eklemek gerekir. Bu şekilde yapılan taşıma işlemi bittikten sonra, eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit etmeniz mümkündür.  Taşınacak eşyaların listelenmesi, olası bir olumsuzluk durumunda eksik eşyalarınızı taşıyıcı firmadan istemeniz açısından size kolaylık sağlayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firmasını Doğru Seçin

Kadıköy evden eve nakliyat işleminin en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme sürecidir. Taşınacak firmaya karar verme sürecinde tek referansınız evden eve nakliyat ücreti olmaması gerekir. Çünkü bazı firmalar sadece komisyonluk işlemi yapmaktadır.  Bu nedenle evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat etmeniz gerekir:

  • Seçeceğiniz firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin.
  • Araç üzerindeki yazıların gerçek olup olmadığını araştırın.
  • Firma iletişim sayfasındaki firma ile ilgili bilgilerin sizin için yeterli olmasına özen gösterin.
  • Firmanın, ikamet ettiğiniz şehrin firması olmasına dikkat edin.
  • Firma yetki belgelerini inceleyin ve firmanın kurumsal hizmet verdiğinden emin olun.

Eşya Depolama Hizmetleri

Kadıköy, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Kalabalık ilçelerin sıkıntıları da büyük olmaktadır. Bu dertlerden biri de taşınma sırasında veya evinizi tamir ettirirken eşyalarının muhafazasını sağlayacağınız güvenli bir yer bulmadır. Bölgede eşyalarınızı taşıtabileceğiniz onlarca taşımacılık yapan firması bulunmaktadır. Buna rağmen, herhangi bir durumda eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz, gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz kurumsal ve profesyonel düzeyde eşya depolama hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır.

Firmamız, insanlar için bir çileye dönüşen ve büyük bir sorun arz eden eşya depolama ile ilgili hizmet vererek müşterilerin en büyük sorunlarından birini çözüme kavuşturmuştur. Eşya depolama konusunda firmamızı tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınız saklama koşullarına uygun depolarda dilediğiniz kadar muhafaza edilmektedir.

Ayrıca eşyalarınızı dilediğiniz zamanlarda önceden haberdar etmek koşuluyla görme imkânınız vardır. Depolama süresince eşyalarınız; rutubet, koku, havasızlık gibi sağlıksız koşullardan uzak tutulmaktadır. Bu şekilde Pro Evden Eve Nakliyat firmamız, taşımacılık hizmetlerindeki başarısını eşya depolama hizmetlerinde de devam ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal taşıma deyince,  genel olarak kamunun ya da özel kurumların şahsi ve özel eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınması hizmeti akla gelmektedir. Kurumsal taşıma işlemlerinin kesinlikle uzman bir firma ile yapılması en doğru hareket olacaktır Her alanda olduğu gibi kurumsal taşımacılık  hizmeti de veren firmamız, bu işi kaliteli ile uzman ekibi ile yapmaktadır. Firmamız kurumsal taşımacılık alanında sizlere son derece güvenli ve hızlı hizmetler sunmaktadır.

Eşyalarınız firmamız tarafından çok güvenli ellerde taşındığı için kesinlikle gözünüz arkada kalmayacaktır. Yapmanız gereken kurumsal bir taşıma firması olan bizleri tercih etmenizdir. Amacımız sizlere, memnun kalacağınız ve pişmanlık duymayacağınız huzurlu bir taşınma süreci yaşatarak nakliye hizmeti sunmaktır. Aradığınız her türlü güven ve kaliteyi firmamızdan almanız mümkündür.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn