Pro Ev Taşıma

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat sektöründe önde gelen firmamız, siz değerli müşterilerimize sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizi müşterilerimizin istek ve önerilerine göre yapmaktayız. Kafanızdaki sorulara uygun taşıma hizmetleri ile cevap veriyoruz.

Maltepe bölgesinde her türlü taşınma ihtiyacınızda yanınızda en büyük yardımcınız firmamızdır. Sizlere düşen sadece firmamızla iletişim kurup ne yapmamız gerektiği hakkında firmamızı bilgilendirmenizdir. En kısa zamanda sizlere dönüş sağlanarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Maltepe’de nakliyat alanında hizmet veren köklü firmaların başında gelen Pro Evden Eve Nakliyat, taşıma sektöründe tüm alanlarda hizmet vermektedir.  Vermiş olduğumuz hizmet türleri şunladır:

  • Ücretsiz uzman incelemesi hizmeti,
  • Paketleme ve ambalajlama hizmeti,
  • Asansörlü  evden eve nakliyat,
  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat,
  • Sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık,
  • Eşya depolama hizmetleri,
  • Ofis ve parça eşya taşımacılığıdır.

Bölge halkına sunmuş olduğumuz hizmetlerin belli başlı olanları bunlardır. Bu hizmetler haricinde müşterilerin ihtiyaç duyduğu diğer taşıma hizmetlerinde de Pro Ev Taşıma firmamız hizmetinizdedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyat işlemlerinin belli bir aşamaya göre yapılması gerekir.  Güvenli, hızlı ve hasarsız bir taşımacılık için bu gereklidir. Maltepe evden eve nakliyat hizmeti firmamızın güvenilir elemanları tarafından kısacası şu şekilde gerçekleştirilir: Taşıma işlemi kararlaştırıldıktan sonra  taşınma günü elemanlarımız bütün eşyalarınızı ambalajlayıp paketler ve kolilere yerleştirir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra özel kapalı kasalı son model araçlarımıza yükleme işlemi yapılır.

Maltepe evden eve nakliyat işleminde tecrübeli elemanlarımız görev almaktadır.  Yükleme işlemi yapılırken avize, perde ve aksesuar malzemelerinizin taşınması ve yüklenmesine özellikle dikkat edilir. Yeni taşınacağınız yerde bütün eşyalarınız ekibimizle büyük bir titizlikle tekrar yerli yerine yerleştirilir, monte edilir ve eşyaların kurulumları yapılır.  Siz de her zaman güler yüzlü ekiplerimizle taşınmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz.

Maltepe Ucuz Evden Eve Nakliyat Firması

Maltepe ‘de ucuz ve kaliteli evden eve nakliyat firması arıyorsanız, işinizi güvenle yapacak Pro Evden Eve Nakliyat firmamız her zaman sizin yanınızdadır. Sizlere uygun fiyat tarifesi sunmak için eşyalarınızı yerinde görmek için ücretsiz uzman incelemesi yaptırarak bütçenize uygun hareket ediyoruz. Uygun ödeme imkânları ile müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Maltepe bölgesinde ucuz nakliye hizmeti isteyen vatandaşlarımız için, nakliyat işini mümkün olan uygun fiyat koşulları ile hizmet sunuyoruz.

Maltepe Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Maltepe evden eve nakliyat firmamız, asansörlü nakliyat hizmeti sunan ender firmalardan biridir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile üst katlarda yaşayan kişilerin taşınma sorunlarına çözümler sunuyoruz. Son teknolojiye sahip asansörlerimiz ile eşyalarınız güvenli ve aynı zamanda konforlu bir şekilde üst katlar taşınır. Aynı zamanda bina önüne getirilen asansörün kurulumu da ekibimiz tarafından yapılır. Yapılan test aşamasından sonra eşyalar asansörler vasıtası ile evinizden alınarak tecrübeli personellerimizce araca yüklenir.

Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvende olması için mutlaka yapılması gereken işlemlerden biri paketleme ve ambalajlama işlemidir. Bu işlem firmamızın bu konuda eğitimli ekipleri tarafından kaliteli malzeme kullanılarak yapılır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalar güvenli ve bakımı yapılmış olan asansör tarafından araçlara alınır. Aracın içine özel istifleme yöntemleri ile yerleştirilen eşyalar yeni mekâna hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınır.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn