Pro Ev Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ilçesidir. Bu bölgede yaşayan insanlar her dönemde olduğu gibi günümüzde de değişik nedenlerle bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyacı duymuşlardır. Bu nedenle insan hayatında nakliyat hizmetleri önemli bir yere sahiptir. Hele Pendik gibi İstanbul’un yoğun nüfuslu yerleşim yerlerinde bu daha da önem kazanmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat firması olarak bizler,   sektörde kurumsal ve profesyonel firma özelliğine sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere açık olan firmamız, teknolojinin tüm imkânlarını taşımacılıkta uygular. Bu yenilikleri nakliyat hizmet sektörüne uyarlayarak müşterilerimize problemsiz nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Firmamızın misyonu, öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Bunu gerçekleştirirken de yeniliklere açık bir şekilde hizmet etmektedir. Yıllardır hizmet verdiği sektörde adını müşterilerinin memnuniyet referanslarıyla ispatlamıştır. Pendik evden eve nakliyat hizmetleri konusunda firmamız müşterilerine güvenilir ve makul çözümler sunar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat şirketi ararken çok para harcayacağınız aklınızdan geçiyor olabilir. Ancak durum hiç de böyle değildir. Çünkü şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu yana ekonomik fiyat teklifleri sunarak müşterileri memnun etmeye çalışır. Sayemizde taşınmak için artık geniş bütçe ayırmaya gerek yoktur. Fiyatlarımızın son derece ekonomik olması sizi yanıltmasın. Çünkü müşterilere uygun fiyat sunmamız kesinlikle kaliteden ödün vermemiz anlamına gelmez. Bunların aksine bütün hizmetlerimizde üstün kalite ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.  

Firmamızın sunmuş olduğu sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanırken uzman personel kadrosundan memnun kalacaksınız. Personelimizin işinin ehli ve güler yüzlü olmasına bayılacaksınız. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde bütün sorunlarınız bu personellerimiz tarafından çözüme kavuşturulacaktır. Taşınma fiyatlarımız ekonomik olmanın yanında aynı zamanda sunulan hizmetler de son derece hızlıdır. Bizimle sigortalı evden eve nakliyat yapmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Pendik evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Pendik evden eve nakliyat firması olarak Pro Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörün daima önde gelen profesyonel ekipleri ile çalışır. Nakliyat alanında uzman personelimiz tüm eşyalarınızın paketlenme, yükleme ve taşıma süreçlerini titizlikle yürütür. Taşımacılık ekipmanımız ve modern ve donanımlı araçlarımız, eşyalarınızın güvenliği için son derece kapasiteli ve yeterlidir.  Evden eve nakliyatta tam güvenliğinizin sağlanabilmesi adına sigortalı evden eve nakliyat işlemi uyguluyoruz.

Pendik evden eve nakliyat sırasında en önemli konulardan biri olan sigortalı taşımacılık işlemlerinin ücrete dâhil olup olmadığını öğrenmenizde fayda vardır. Böylelikle ek ücret ödemek zorunda kalmadan eşyalarınızın hasarsız olarak taşınmasını tam güvence altına almış olursunuz. Sigortalı evden eve nakliyat işlemi, bir adresten diğer adrese ulaşana kadar olan süreci içine alır. Sigorta yaptırarak herhangi bir maddi kayıp yaşamayacağınızı garantilemiş olursunuz.

Güvenli Pendik Nakliyat Hizmetleri

Pendik evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmalarda olması gereken birtakım temel özellikler ve gereklilikler vardır. Verilecek hizmetin kaliteli olması bakımından bu önemlidir. Firmamız bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bunlara ek olarak firmamız müşterilerimizi memnun edecek ve kendilerini özel hissettirecek hizmetleri de sunmaktan gurur duymaktadır. Pro Evden Eve Taşıma firmamız güvenli nakliyat hizmetleri sunarken şu hususlara dikkat etmektedir:

• Taşınma sürecinde müşterilerimiz için en yorucu ve zaman alıcı bir iş olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafından özel paketler kullanılarak yapılır.

   

   • Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunar ve bu şekilde eşyalarınızı güvence altına alır.

   • Geniş araç filomuzla her türlü eşya kapasitesine uygun olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız istediğiniz adrese tek seferde taşınır.

   • Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde saklama koşullarına uygun depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza etmeniz mümkündür.
    • Güler yüzlü ve nakliyat alanında uzman olan personel kadromuzla her türlü montaj ve demontaj hizmetleri fiyata dâhil olarak sizlere sunmaktadır.

   • Önceliği müşteri memnuniyeti olan Pendik evden eve nakliyatfirmamız, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğu ev, ofis, villa ve parça eşya taşıma gibi farklı hizmetleri de sunar. Taşıma sırasında beklentilerini yüksek tutmak isteyenlerin tercih edeceği firmaların başında “Pro Evden Eve Nakliyat” firmamız gelmektedir.

  Pendik Evden Eve Nakliyat ile İlgili Sık Sorulan Sorular

  Pendik evden eve nakliyat sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm tereddütlerin firma yetkilileri tarafından açıklığa kavuşturulması gerekir. Ayrıntılar taşımacılık sektöründe çok önem arz etmektedir. Bu nedenle müşterilerin kafasındaki belirsizliklerin giderilmesinde yarar vardır.  Nakliyat ile ilgili sorulan sorulardan birkaçı ve kısaca cevapları aşağıda sunulmuştur.

    

    • Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Yaptırmam Gerekir mi?

   Taşıma fiyatında anlaştıktan sonra sizinle nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Nakliyat sözleşmesi her iki taraf için taşıma işleminde bir güvence sağlamaktadır. Bu sözleşme müşteri ve firma arasında yapılan işleme resmiyet kazandırmaktadır. Bu sözleşme ile herhangi bir aksilik durumunda kişiye hakkını arama noktasında hukuki hak tanır. Bu nedenle taşınma sırasında nakliyat sözleşmesinin mutlaka yapılması gerekir.

   Evden Eve Nakliyat Sigortası Yaptırmalı mıyım?

   Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi halinde hak talep edebilmek için mutlaka sigorta kapsamında taşınması gerekir. Nakliyat sigortanız firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm taşıma hizmetlerimizde eşyalarınız mutlaka firmamız tarafından sigortalanarak taşınmaktadır. Taşınma sırasında en büyük güvenceniz olan sigortalı taşıma hizmetini mutlaka firmamızdan talep edin.

     

     • Sigorta Kapsamında Olmayan Eşyalar Nelerdir?

    Pendik evden eve nakliyat firmamız tarafındansilah, para ve ziynet eşyaları sözleşme ve sigorta kapsamına alınmamaktadır. Tüm müşterilerimiz bu gruba giren eşyalarını nakliyat işlemi öncesinde bireysel olarak güvence altına almaları gerekir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat firmamız tarafından eşyanızın durumuna göre en kısa sürede taşıma işlemi yapılmaktadır.

    Pendik Eşya Depolama

    Pendik Eşya depolama, insanların kullanmadığı ev, ofis ve özel eşyalarının güvenli bir şekilde muhafazası için Pro Ev taşıma gibi kurumsal firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Hizmetlerimizi, genellikle ev veya ofis taşıma sırasında veya fazla eşyalar için depolama alanına ihtiyaç duyan işletmeler tarafından kullanı. Günümüzde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir.

    Hizmetlerimiz ise, müşterilerin eşyalarını özel depolama birimlerinde muhafaza etmek için sunulan bir hizmettir. Eşya depolama hizmetleri, müşterilerin eşyalarının kısa süreli saklanması için kullanılabileceği gibi uzun süreli saklanması için de kullanılabilir. Bu hizmetler, müşterilerin eşyalarının güvenli bir şekilde saklanmasını ve korunmasını sağlar ve müşterilerin ihtiyaç duyduklarında eşyalarını kolayca alıp götürebilmelerine imkân sağlar.

     

    Pendik Ofis Taşıma

    Ofis Taşıma Hizmetinin özellikleri:

    1. Profesyonel ekip: Ofis taşıma hizmeti profesyonel bir ekip tarafından yapılır.
    2. Planlama ve organizasyon: Ofis taşıma hizmeti için iyi bir planlama ve organizasyon yapılır.
    3. Güvenli ve hasarsız taşıma: Ofis eşyaları güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınır.
    4. Hızlı ve etkili hizmet: Ofis taşıma hizmeti hızlı ve etkili bir şekilde yapılır.
    5. Uygun fiyat: Ofis taşıma hizmetinin fiyatları diğer taşıma hizmetlerine göre uygun olabilir.
    6. Sigortalı hizmet: Ofis eşyaları sigortalıdır ve sigorta kapsamındadır.
    7. Esnek saat seçenekleri: Ofis taşıma hizmeti için esnek saat seçenekleri bulunur ve işyerinizin kapalı olması durumunda bile taşıma yapılabilir.

     

    Facebook
    Pinterest
    Twitter
    LinkedIn