Pro Ev Taşıma

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat. Şile, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısında yer almaktadır. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince ve Körfez, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy, batıda ise Beykoz ilçeleriyle çevrilidir.

şile evden eve nakliyat  

Şile evden eve nakliyat faaliyeti yapan firmamız, uzun süre aralıksız olarak ev eşyası, büro, askılı tekstil malzemesi, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz,  piyano gibi değerli eşya nakliyat işi yapmaktır. Şile evden eve nakliyat firmamızın temel hedefi, müşteri memnuniyetidir. Geniş kapsamlı servis ağımızla eşyalarınızı  dikkatli ve güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz.

Taşımacılığın farklı biçim ve amaçları olmasına rağmen beklentilerde pek bir değişiklik olmamaktadır. Herkes malının doğru zamanda, doğru olarak taşınmasını talep etmektedir. Müşterinin bu talepleri makul taleplerdir. Ayrıca müşterilerin beklentileri de taşımacılık sektörünün büyümesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Firmamız bu beklentiyi karşılamak için tüm gayretlerini sarf etmektedir. Müşteri, taşıma işleminde bizleri tercih ettiğinde sadece eşya değil, bir eşyadan daha fazlasının taşındığının farkında olacaktır.

Firmamız Proev taşıma Nakliyat, insanların beklentilerini görmekte ve doğru adımları atmak için kendini sürekli gelişmektedir. Bu sebepledir ki, araç filomuzu daima güçlendiriyor ve işimizi eğitimli ekipmanlarla destekleyerek hizmete devam ediyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek aksilikleri önlemek için, öncelikle planlar yaparak işe başlıyoruz.

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şile evden eve nakliyat firmamız, uzman kadrosuyla hızlı ve güvenli, taşıma stresi olmadan, keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda taşıma işlemleri baştan sona kadar firmamızın garantisi altındadır.

 Taşıma sırasında mobilya, beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü ekiplerimizle dikkatlice yapılır ve özenle paketlendikten sonra araca yüklenir. Yükleme işlemi bittikten sonra, söktüğümüz tüm eşyaların aynı şekilde montajı yeni adreste yapılır. Şile evden eve nakliyat hizmetini firmamız şu şekilde yapmaktadır.

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şile evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllar ayakta kalmamızın nedenleri arasında, uyguladığız fiyat politikaları önemli bir yere sahiptir. Taşıma işleminizi en uygun fiyatlara en kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize taşınacak eşyanın durumuna göre fiyat alternatifleri sunarak onları mağdur etmiyoruz. Bu hizmetimizle daima müşterilerimizi yanında yer almakla büyük bir gurur duyuyoruz. Düzenlediğimiz kampanyalarla taşıma işini daha uygun fiyatlarla geçekleştiriyoruz.

Şile evden eve nakliyat alanında uygun fiyatlarla taşıma hizmeti sunarken kalite ve güvenliği elden bırakmıyoruz. Sektördeki diğer firmalarla değerlendirdiğinizde farkımızı daha iyi anlama imkânınız olacaktır.

Başta İstanbul Şile olmak üzere Türkiye’nin her köşesine hizmet vermekte olan firmamız, tüm illerimizde aynı çalışma prensipleri ile hareket etmektedir. Taşıma işleminin tüm gereklerini yerine getirmeye dikkat eden firmamız, müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa zamanda giderme çabası içindedir. Her daim müşterilerimizin yanında olan firmamız onları mağdur etmemek için 7 gün 24 saat kaliteli hizmetimizi sunmaktadır.

igortalı Nakliye Hizmetleri Nedir?

                Müşterilerimizin Şile evden eve nakliyat sırasında firmalardan talep ettiği en önemli hizmetlerin başında sigortalı taşımacılık gelmektedir. Müşterilerin taşınmadan önce bu durumu ayrıntılı olarak firma yetkilileri ile konuşması gerekir. Bazı firmalar sigorta bedelini fiyata dâhil ederken bazıları ise ayrıca ücret talep etmektedir. Taşıma işinin en ayrıntısına kadar konuşulmaması müşterinin mağduriyetine neden olmaktadır. Eşyalarınızın taşınma sırasında değerine göre sigortalanmasının faydası, taşıma hizmeti sırasında eşyalarınıza zarar geldiği takdirde zararın karşılanması için yapılan bir güvence olmasıdır. Böylelikle müşteri mağdur olmamakta ve olası zarara karşı ödeme yapılmaktadır.

Siz de Şile evden eve nakliyat ile ilgili sigortalı hizmet almak istiyorsanız size “siz kadar yakın olan” firmamızı aşağıda sunduğumuz iletişim bilgilerinden arayabilirsiniz.

Şile Evden Eve Nakliyat İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bölgeden taşınmak isteyenlerin nakliyat sektörü ile ilgili merak ettikleri konular ve cevapları kısaca şöyledir.

   

   • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde birçok ölçüt vardır. Bu ölçütlerden bazıları; taşınacak iki yer arasındaki mesafe, taşınacak eşyanın miktarı, evin kaç oda ve salondan oluştuğu, binada asansör olup olmadığı, müşterinin talep ettiği ek hizmetlerdir. Ayrıntılı fiyat bilgisi hakkında bizleri arayabilirsiniz.

    

    • Eşyaların Paketlenmesini Yapıyor musunuz?

   Taşınacak eşyaların tüm paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda eşyanız zarar görürse firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

     

     • Eşya Taşırken Eşyalarım Zarar Görür mü?

    Eşyalarınızı olası hasarlardan korumak için uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp paketliyoruz. Bu şekilde taşıma işlemlerini en az zararla tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Gerek taşıma sırasında ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde eşyalarınızın bedelleri sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

    Facebook
    Pinterest
    Twitter
    LinkedIn