Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliyat Adalar, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un Anadolu yakasının güney kısmında yer alır.  Diğer adıyla Prens Adaları, İstanbul Adaları ya da Kızıl Adalar diye de adlandırılır. İrili ufaklı 9 adadan oluşmaktadır.  Bu adaların 5 tanesinde yerleşim vardır. “Adalar Evden Eve Nakliyat” firmamız Pro Nakliyat, uzun yıllardır evden eve nakliye sektöründe hizmet vermektedir. Şehir içi, şehirlerarası eşya taşımacılığı ev, ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma işini profesyonel ekiplerle yapmaktadır. Firmamız, aynı zamanda Adalar evden eve nakliyat firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli en fazla olan lider nakliyat firmalarından biridir. Firmamız, evden eve nakliyat hizmetini gerektiği gibi yapmaya gayret eder.  Müşterilerimizin hak ettiği taşıma işlemini yasal kurallara uygun olarak yapar. Siz de evden eve nakliye ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, taşınmadan önce mutlaka firmamızdan bilgi almalısınız.

Ümraniye evden eve nakliyat

Adalar En Uygun Evden Eve Nakliyat Firması

Adalar evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma sürecini rahat bir şekilde tamamlamanız için sizin yanınızdayız.  Taşınmak için firma tercihinde doğru adreste olduğunuzu bilmeniz bizim için önemlidir. Firma olarak sizlere 7/24 en iyi hizmetleri sunmaya çaba sarf ediyoruz. Nakliye hizmetinde 1 numara olduğumuzu düşünüyoruz.  Bunu da siz müşterilerimizin firmamıza göstermiş olduğu teveccühe borçluyuz. 

Misyonumuz müşteri memnuniyeti temelli hizmet sunmaktır. Bu nedenle daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Eşyalarınızın sizin için en önemli bir hatıra olduğunu bildiğimiz için hasarsız bir taşımacılık yapıyoruz. Taşıma işin uzman ekiplerle gerçekleştiriyoruz. Çünkü eşya nakliyesi tecrübeli ve işinde uzman kişiler tarafından yapılması gereken önemli işlerden birisidir. Her zaman titiz ve özverili davranılmalıdır. Pro Ev Taşıma olarak bu konuda da oldukça tecrübeliyiz. Talep ettiğiniz her türlü taşımacılık hizmetlerinin firmamız tarafından dikkate alınarak karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Adalar’a Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

Adalar evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği tecrübe ile hareket eden firmamız, evden eve eşya taşımacılığını şu şekilde yapmaktadır:  Bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa zamanda size dönüş sağlıyoruz. Taşınacak eşyanızla ilgili uzman ekiplerimizle taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Bu şekilde taşıma işleminin nasıl ve hangi araçlarla yapılacağı tespit ediyoruz. Fiyatta ve taşıma gününde anlaşıldıktan sonra taşıma işlemi başlamış bulunmaktadır.  Taşıma konusunda karar kılındıktan sonra eşyalar, taşınacak eşyanın özelliğine göre uygun araçlara yüklenir. Yükleme işlemi bittikten sonra evdeki son kontroller yapılır.

Evdeki kontrollerin ardından,  aracımız eşyaların taşınacağı yeni adresinize doğru hareket eder. Eşyalar kazasız, belasız ve zararsız bir halde yeni adresinize özenle taşınır. Yeni mekânınızda paketler ve kutular açılarak, mobilya, raf gibi eşyalarınız belirlenen yerlere özenle yerleştirilir. Çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı gibi montaj işlemi olan beyaz eşyaların montajı tamamlanır. Araçta ve yeni yerinizde son kontroller yapıldıktan sonra taşıma işlemi tamamlanmış olur. Ev sahibine nakliye kâğıdı imzalatılarak nakliye hizmetini tamamlamış oluruz.  Firmamız, siz müşterilerimize Adalar evden eve nakliyat hizmetinde taşımacılığın en iyisini ve en doğru olanını sunmaktadır. Taşımacılıkta güvenli seçenekler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman büyük bir çaba sarf etmektedir.

Adalar Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Günümüzde Adalar evden eve nakliyat işini yapan birçok  nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak taşıma işini hakkıyla yapan firma sayısı oldukça azdır. Bu durumu taşınan müşterilerin şikâyetlerinden anlamak mümkündür. Çünkü nakliye işi dikkat gerektiren bir iştir. Yapılan bir hata hem müşteri memnuniyetsizliğine hem de firmaya karşı güvensizliğe neden olabilir. 

Müşteri aşısından en stresli işlerden biri taşınma işidir. Firmamız bu süreçte siz müşterilerimizi strese sokmadan ve taşımanın getirdiği yorgunluğu hissettirmeden bu işlemi sorunsuz gerçekleştirir. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için evden eve nakliyat işinizi kaliteli ve olması gereken şekilde en ince ayrıntısına kadar planlayarak yapar. Bizler “Pro Evden Eve Nakliyat”  şirketi olarak uzun yıllar bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle taşımacılıkta neyin nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Firmamız için sizin memnuniyetiniz hep ön planda gelmektedir.

Adalar evden eve nakliyat işini hızlı, güler yüzlü personeli, uygun fiyat politikası ile gerçekleştiriyoruz. Alanında titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, sağlık kurallarına uyarak ve müşterilerimize güven vererek yapıyoruz.  Mutluyuz, çünkü sizlerin güveninizi kazanmak için çalışıyoruz.

Adalar Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz

Adalar evden eve nakliyat firması olarak kaliteli hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize her şeyin daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.  Güven ve kaliteyi müşterilerimize bir arada sunarak sizin mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

Firmamız, Adalar ilçesinde ev ve ofis taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetleri olmak üzere diğer tüm taşımacılık hizmetleri vermektedir.  Bir telefon numarası kadar yakın olan müşteri temsilciliğimizi arayarak taşımacılıkla ilgili tüm hizmetler hakkında firmamızdan bilgi almanınız mümkündür.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin diğerleri ise; paketleme, kutulama, montajlama, asansörlü taşıma hizmetleridir.  Asansörlü taşımacılık ile müşterilerimizin canı gibi koruduğu eşyalarını hasar görmeden ve kısa zamanda taşıyoruz.

Pro Nakliyat İle Eşyalarınızı Nasıl Taşıyoruz?

Adalar evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren birçok firma olduğu için, öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beklentilerinizi boşa çıkarmayacağımızdan ve memnun kalacağınız bir taşıma hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Eşyalarınızı nasıl mı taşıyoruz? İşte bunun cevabı: Öncelikle evinize veya ofisinize gelen uzman kadromuz ile birlikte taşınacak eşyaların tespitini ve nasıl yapılacağı ile ilgili ön bir görüşme yapıyoruz. 

Adalar evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için değer verdiğiniz eşyalarınızı kaliteli ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile muhafaza altına alıyoruz. Eşyalarınızı, herhangi bir olumsuzluk yaşanmasına karşı sigortalıyoruz. Daha sonra ofisinizden ve evinizden taşınacak eşyalarınızı paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz. Montaj ve demontaj gerektiren buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve rafları, eşyalara zarar vermeden söküyoruz. Tercihinize göre dilerseniz klasik taşıma ile veya asansör yöntemi ile eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınızı nasıl eski mekânınızdan alıp modern araçlar vasıtasıyla yüklediysek, aynı itina ile yeni evinize yerleştirip monte ediyoruz.

Adalar Evden Eve Nakliyat Fiyatları. 

Adalar evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili güncel bilgilere göre hareket etmek son derece önemlidir. Çünkü nakliye fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Ayrıca müşterinin talep ettiği ek hizmetler, taşıma işini yapacak personel sayısı gibi etmenleri de nakliye fiyatlarında göz ardı etmemek gerekir. Adalar ilçesine eşya taşıma fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise vapur ile geçiş ücretidir. Tüm bu nedenleri düşünerek ev, ofis veya parça eşya taşıması yapacak olanların iyi bir piyasa araştırması yapması gerekir. Nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, fiyat konusunda da müşterilere alternatifler sunmaktadır.  Uygun ödeme imkânları ile her türlü meslek grubunun bütçesine uygun taşıma hizmetleri sunmaktadır. Adalar evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilir, dilerseniz ofisimize gelerek çayımızı içebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat sektörü geniş yelpazede hizmet vermektedir. İl içi taşımacılıktan şehirlerarası taşımacılığa kadar pek çok alanda taşıma ihtiyacı olan vatandaşların kafasına takılan pek çok soru vardır. Adalar evden eve nakliyat ile ilgili sorulan soruların bazıları şunlardır:

  1. Adalar İçin Vapurla Geçişlerin Ücreti Ne Kadardır?

Müşterilerin sorduğu en sık sorulardan bir tanesi Adalar ilçesine geçiş ücretleri ile ilgilidir. Adalar için vapur geçiş ücreti aracın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Aracın büyüklüğü ise taşınacak olan eşyanın miktarına bağlıdır.  Adalar ilçesine minimum belediye kamyonet ücretleri 500 TL den başlamaktadır.

  1. Büyükada’ya Nasıl Taşınılır?

Adalar evden eve nakliyat işlemi şu şekilde yapılır. İlk yapmanız gereken iş, bir özel firma ile anlaşmanızdır. Anlaşma yaptığınız firma, Adalar Belediyesi’nden sıra alır ve feribot harcını yatırır. Harç yatırma işlemini siz de yapabilirsiniz. Bundan sonra yapılacak iş belirlenen gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleştirmektir.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Adres:

Tosunlar İş Merkezi Meclis Ankara Caddesi 

34785 Sancaktepe İstanbul

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top