Pro Ev Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firmalarından biri olan firmamız, başta evden eve nakliyat olmak üzere tüm taşımacılık faaliyetlerinde yazılı sözleşme ile müşterilerinin eşyalarını güvence altına alarak taşır. Bakırköy’ün en iyi nakliyat firmalarından olan Pro Ev Taşıma firmamız, teknolojik taşıma araçları ile eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Ayrıca, kaliteli araçlar ve uzman ekip ile şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri de sunmaktadır.

Bakırköy evden eve nakliyat  

 

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firması

Sektörün önde gelen firmalarından olan Pro Ev Taşıma; ev, ofis ve fabrika taşıma hizmetleri ile taşınma işlemini müşterilerin korkulu rüyası olmaktan çıkarmıştır. Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi ve yeni adrese taşınması zaman alan ve yorucu bir iştir. Bu alanlarda büyük bir tecrübesi olan firmamız, yapmış olduğu yasal ve kurumsal taşımacılık ile bunu siz müşterilerimize kanıtlamıştır.

Profesyonel Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

                Bakırköy evden eve nakliyat sektöründe önder olan firmamız, uzun yıllar hizmet veren ve vermeye devam eden profesyonel bir firmadır. Her türlü taşıma işlemine uygun teknolojik taşımacılık sistemleri ile eşya taşıma işini olabildiğince güvenli ve hızlı bir hale getirmiştir. Taşıma faaliyetlerinin yanında eşya paketleme, uzman incelemesi hizmeti, eşya depolama ve yerleştirme gibi pek çok hizmet de vermektedir. Ayrıca taşıma esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar,  sigortalı taşımacılık kapsamında firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmasında Hangi Özellikleri Olmalıdır?

Bakırköy evden eve nakliyat firmamızın özellikleri yasal olarak faaliyet gösteren nakliye firmasında olması gereken özelliklerdir. Taşımacılık sektöründe güvenilir ve profesyonel bir firma olan Pro Ev Taşıma, sizler için nakliyat firmasında olması gereken özellikleri aşağıda sunmuştur:

   

   • Firmanın taşımacılık sistemlerini kullanabilmesi için eğitim almış uzman bir ekibinin olması gerekir.

   • Asansörlü nakliyat gibi güvenli nakliye sistemlerini kullanması ve özellikle sigortalı taşımacılık yapması gerekir.

   • Eşyaların taşınacağı tüm araçların modern ve taşımaya uygun olarak tasarlanmış güvenli araçlar olması gerekir.

   • Eşya taşımacılığı için gerekli olan K1, K2 ve K3 belgelerini bünyesinde bulundurması şarttır.

   • Güvenli paketleme yapması için uzman personeller çalıştırması ve uygun ambalaj malzemeleri kullanması gerekir.

   • Nakliye sözleşmesi yaparak taşınan tüm eşyaları güvence altına alması lazımdır.

   • Taşınan yeni adresin analizini yaparak en uygun taşınma planını yapması ve kısa sürede taşıma işlemini uygulaması gerekir.

  Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmalarının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

  Bakırköy evden eve nakliyat firmaları, müşterilerine pek çok hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansörlü taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, depolama hizmetleri, paketleme ve ambalajlama hizmetleri gibi hizmetler vardır. Firmamız yukarıda sayılan hizmetleri yaparken müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Pro Ev Taşıma firmamız, ev taşıma hizmetlerini olabildiğince güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerin memnun kalacağı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

  Bakırköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat Sistemi

  Bakırköy evden eve nakliyat sektöründe asansörlü taşımacılık sistemi; taşınması zor olan, genelde yüksek binalardan büyük eşyaları taşımak için kullanılır. Bu sistemde ray üzerine yerleştirilmiş ve uzunluğu değişebilen bir mekanizma vardır. Bu sistem ile birlikte büyük eşyalar zarar görmeden taşınabilir. Villa veya konut gibi yapılar dışında asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda da çok kısa bir süre içerisinde eşyaların taşınmasına olanak sağlamaktadır.

  Bu sistemi kullanan personelin alanında eğitim görmüş, mekanizmanın çalışma sistemini öğrenmiş ve uzman personel olması önemlidir. Firmamız, asansörlü taşımacılık alanında eğitimli ve donanımlı personel ile hizmet etmektedir. Personellerimiz firmamıza ait kadrolu elemanlardır.  

  Neden Pro Ev Taşıma

  Kaliteli Hizmet

  Pro Ev Taşıma Firması, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti sunmaktan gurur duyar. Her adımımızda müşteri memnuniyetini öncelikli olarak göz önünde bulunduruyoruz. Nakliye işlemi boyunca eşyalarınızı özenle paketliyor, taşıyor ve yerleştiriyoruz.

  Uygun Fiyatlar

  Pro Ev Taşıma Firması, müşterilerine uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunar. Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle orantılı olarak rekabetçi fiyatlar sunarız. Böylece nakliye işleminizde hem kaliteli hizmet alabilir hem de cebinizi düşünebilirsiniz.

  Tecrübeli Personel

  Pro Ev Taşıma Firması, uzman ve tecrübeli personeli ile nakliye işleminizi en iyi şekilde gerçekleştirir. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek için gerekli donanıma ve eğitime sahibiz. Personelimiz, nakliye işleminin her aşamasında size yardımcı olacak ve işlemin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

  Müşteri İletişimi

  Pro Ev Taşıma Firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Nakliye işlemi öncesinde, işlem sırasında ve sonrasında müşterilerimizle sıkı bir iletişim kurarız. Böylece, nakliye işlemi boyunca müşterilerimizin herhangi bir endişesi veya sorusu varsa, anında yanıt vererek onları rahatlatırız.

  Pro Ev Taşıma Firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenli bir evden eve nakliye hizmeti sunar. Uygun fiyatlar, tecrübeli personel, iş güvenliği ve sigorta, müşteri iletişimi gibi unsurlar, firmamızın diğerlerinden ayrılmasını sağlar. Bakırköy evden eve nakliyat konusunda Pro Ev Taşıma Firması’nı seçerek, nakliye işleminizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Bakırköy Evden Eve Uygun Nakliye Fiyatları

  Bakırköy evden eve nakliyat işlemi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bazı kıstaslar vardır. Bu kıstasların en önemlisi, taşınacak olan adresin yeni adrese olan mesafesidir. Bunun yanında taşınacak olan alanın büyüklüğü, binanın kat sayısı, taşıma işlemi için gerekli olan araç ve personel sayısı, yakıt fiyatları ve kullanılacak taşıma sistemi de nakliyat fiyatlarını belirleyen diğer unsurlardır. 

  Zamanla Bakırköy evden eve nakliyat firmaları taşınacak olan iş yeri ve eve göre fiyat politikalarında değişiklikler yapabilmektedir. Müşterilerimizin bu noktada ilk yapması gereken firma analizi yaparak belirlediği firmalardan fiyat teklifi almasıdır. Ucuz fiyata ve yasal olmayan yollarla çalışan, güvenilir olmayan firmalar ile taşınmak sizlere istemediğiniz mağduriyetler yaşatabilir. Bu nedenle firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Sektörde firmamız rüştünü ispatlamış bir firmadır. Müşterileri mağdur etmemek için taşıma işlemini en ayrıntısına kadar planlayarak hareket etmektedir.

  Bakırköy Evden Eve Taşıma Sözleşmesinin İçeriği Nelerden Oluşur?

  Müşterilerin taşıma sırasında yapılan sözleşmeyi çok iyi inceleyip ona göre hareket etmesi gerekir. Sözleşme içeriğini okumadan yapılan nakliyatlar bazen problemler yaşanmasına neden olmaktadır. Bakırköy evden eve taşıma sırasında imzalanan nakliye sözleşmesi, firma ile müşteri arasında imzalanan sigortalı taşımacılık sözleşmesidir.  

  Bu sözleşmenin amacı, firma ve müşterinin haklarının karşılıklı olarak korunmasını sağlamaktır. Sözleşmenin içeriğinde; taşınacak eşyalar, yeni ve eski adres, taşıma sırasında çalışacak personel sayısı, kullanılan nakliye araç bilgileri, evden eve nakliye ücreti, tahmini taşınma süresi, ücretin ödeme şekli ve iki adres arasındaki mesafe gibi hususlar yer alır. Sözleşme, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini sağlamak için vardır. Yapılan bu sözleşme sayesinde taşınma sırasında yaşanabilecek aksaklıklar sonucunda hasar gören tüm eşyaların maddi değerleri şirket tarafından karşılanır.

  Firmadan firmaya nakliye sözleşmelerinin içeriği değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar kendi haklarını ön planda tutarken bazı firmalar müşteri memnuniyetine daha fazla önem verir. Sözleşme ile ilgili olumsuz bir durumla karşılaşmamak için firmaları araştırmanızı tavsiye ederiz. Güvenli bir sistemle taşınmak için sözleşme imzalamayan firmalar ile anlaşma yapmamanız, firmamızın sizlere bir önerisidir.

  Çünkü sözleşme imzalamadığınız sürece kırılan ya da kaybolan eşyalarınız hakkında herhangi bir hak iddia etmeniz mümkün değildir. Bakırköy evden eve nakliyat firmamız, sigortalı ve sözleşmeli ev taşıma yöntemi ile güvenilir hizmet veren ve sizlere yardım etmek için çalışan profesyonel bir firmadır. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim adreslerinden bizler aramayı unutmayın.

  Facebook
  Pinterest
  Twitter
  LinkedIn