Pro Ev Taşıma

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat. firmamız, İstanbul evden eve nakliye firmaları arasında hizmet verdiği uzun yılların tecrübesi ile kalitesini birleştirip olumlu rekabet anlayışı ile sektörde liderlik konumuna erişmiş ender firmalardan biridir.

Bahçelievler evden eve nakliyat  

Kurulduğu günden bu yana taşımacılık faaliyetlerinde tüm Türk halkına taşıma alanında yeni bir hizmet anlayışı sunmuştur. Geçmişten bu yana sayısız başarılara imza atan Pro Ev Taşıma firmamız, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de ev taşımacılık hizmetinde adından söz ettirir bir konumundadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız, Bahçelievler evden eve nakliyat firması içerisinde başta evden eve taşımacılık olmak üzere tüm nakliye sektöründe taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumsal yapısıyla ve yasal taşımacılık anlayışı ile nakliyeye ihtiyacınız olduğu her zaman diliminde,  ihtiyacınızı karşılayacak köklü bir firmadır. Bahçelievler nakliyat firmaları arasında firmamız; ambalajlı, sigortalı, asansörlü taşıma ve asansörlü ev taşıma hizmeti veren ve sektörün uzun yıllar önde gelen firmalardan biridir.

 Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın temel amacı; sorunsuz bir nakliye hizmeti sağlamaktır. Geçmişten bugüne kadar Bahçelievler taşımacılık firmaları içerisinde firmamız, kat ettiği yol ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmuştur. Müşterilerimizin tüm beklentileri elinden geldiği kadar eksiksiz, güvenilir ve maksimum düzeyde hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Bu nedenle sorunsuz ve güvenli hizmet sunmanın bilincinde olan bir firmadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bahçelievler konumu itibariyle İstanbul’un en önemli bir ilçelerinden biridir. Gelişmekte olan bir ilçe olduğundan dolayı her türlü nakliye firmalarının faaliyet gösterdiği taşınma merkezlerinden biri haline gelmiştir. Firma olarak Bahçelievler’deki en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile müşterilerimiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Nakliyat fiyatları sunulan hizmete göre farklılık göstermektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat ücretlerinin belirlenmesinde;

  • Taşınacak oda sayısı,
  • Taşınacak binanın yüksekliği,
  • Taşınacak eşyanın miktarı,
  • Taşımada kullanılacak araç tipi,
  • Taşınacak mesafenin uzaklığı,
  • Müşterilerin taşınma sırasında talep ettiği ek hizmetler,
  • Taşınacak eşyaların paketlemesinde kullanılan malzemeleri kalitesi gibi geniş yelpazede faktörler etkili olmaktadır.

Pro Nakliyat olarak, taşınma öncesi ekonomik bir fiyat çıkarabilmemiz için, ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi hizmeti almanızı öneririz.  Çünkü taşınacak ev veya ofis eşyalarınızın uzman incelemesi tarafından yerinde tespiti yapılması fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. Eşyalarınız için uzman incelemesi (ekspertiz) yapıldıktan sonra sağlıklı bir evden eve nakliyat fiyatı çıkarmamız için bizimle irtibata geçmeniz önemlidir. Pro Ev Taşıma olarak bizlere 7/24 iletişim bilgilerimizden ulaşmanız mümkündür.

Ev Taşımacılığını En Modern ve Hızlı Bir Şekilde Yapıyoruz

Ülkemizde son dönemlerde evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında büyük bir rekabetin olduğu inkâr edilemez bir durumdur. Firmamız bu rekabet ortamından uzak, geniş müşteri portföyü ile evden eve ve ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi tüm nakliyat faaliyetlerinde önüne çıkan tüm engelleri aşarak başarıdan başarıya koşmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat alanında kurulduğu yıldan bu yana %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği her alanda işini zamanında, doğru ve güvenli bir şekilde yapan firmamız bu anlamda en güvenli nakliyat şirketidir. Türkiye’nin köklü ve kurumsal nakliyat şirketi olan Pro evden eve taşımacılık firmamız, ayrıca Türkiye’nin her tarafına evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile İstanbul’un ilçeleri ve tüm illerimizde talep ettiğiniz hizmet türüne göre faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimiz sayesinde hizmet standartlarını üst düzeyde tutmaya gayret göstermektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Bahçelievler evden eve nakliyat işlemi sırasında ev eşyalarınızı çizilmeden ve kirlenmeden kusursuzca paketliyoruz. Yeni adreste ambalajlarından sökerek eski haline getiriyoruz. Paketleme işini her eşyanın özekliğine uygun kaliteli malzemelerle uzman ekiplerimizle yapıyoruz. Malzemenin özelliğine göre gerekirse birkaç kat malzeme kullanıyoruz. Tüm bunlara ek olarak eşyalarınızı ağırlığı, apartmandaki merdiven ve asansör durumlarına göre özel olarak paketleme yapıyoruz. Eşyalarınızın ambalajlanması neticesinde kirlenmesi ve zarar görmesini asgari düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Profesyonel ekiplerimizle paketleme ve ambalajlama işlemini yapıyoruz.

Bahçelievler  Eşya Taşıma Sistemi

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetinde çalıştırdığımız elemanlarımız alanında uzman kişilerdir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için personelimizi belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz. Kadrolu ve tecrübeli elemanlarımızla sökme takma, taşıma ve boşaltma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Taşınmadan önce ücretsiz uzman incelemesi göndererek tespit yaptırıp, taşıma işleminin daha planlı bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapıyoruz.

Pro Ev Taşıma firması olarak, gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükleyerek en kısa zamanda yeni adrese doğru yolculuğa çıkıyoruz. Yükleme sırasında eşyaların dizilişine ve doğru yüklenişine dikkat ediyoruz. Evden eve taşıma hizmetinde iyi dizilemeyen eşyalar, araç hareket halinde iken yerlerinden oynayıp zarar görebileceği için ekiplerimiz dikkatli bir şekilde yükleme yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Kurulum ve Montaj Hizmeti

Firmamız tarafından eşyalarınız yeni evinize ulaştırıldığında eşya asansörümüz tekrar kurularak, vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultuda evinize taşınıp yerleştirilir. Kurulum gerektiren mobilya, masa ve gardıroplarınız uzman marangozlarımız tarafından ilgili yerlere kurulur. Uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bu işlemlerin bilgisiz kişiler tarafından yapılması mobilyaların yıkılmasına, kapılarının düşmesine ve diğer eşyaların zarar görmesine sebep olmaktadır. Taşınırken mağdur olmamak için çalışacağınız firmayı büyük bir hassasiyet ile seçmeniz firmamızın sizlere tavsiyesidir. Taşıma işlemi bittikten sonra yeni adresinizde sizlere de evinizin keyfini sürmek kalır.

Sıklıkla Sorulan Sorular 

Bahçelievler evden eve nakliyat sektöründe firmalarından hangisi benim ihtiyacımı daha iyi karşılar? Aklınıza gelecek ilk seçeneklerden biri olan evden eve nakliye firmaları arasında yer alan “Pro Evden Eve Nakliyat” firması olarak hizmet verdiğimiz süre zarfında sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

Bahçelievler Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Var mı?

Elbette ki vardır. Pro evden eve nakliyat firması olarak; müşteri memnuniyetine ve kaliteli bir şekilde iş yapmaya önem veren bir firma olarak tanınırız. Pek çok türde ve fiyat seçeneğinde sigortalı eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur. Sigortalama hizmeti iki şekilde oluşmaktadır. Bunlardan birincisi, eşyanın kamyon üzerinde seyir halinde iken oluşabilecek hasarlara karşı yapılan sigorta, bir diğeri ise elemanların taşıma esnasında eşyalara verebileceği hasara karşı yapılan sigortadır. Bu iki sigortalama hizmeti birbirinden farklı olmaktadır.

Kaplanlar Nakliyat Çalışanları Ne Kadar Deneyimli?

Firma olarak; Bahçelievler evden eve nakliyat alanında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. Bu nedenle, firmamızın çalışanlarının, alanlarında uzman olan kişilerden oluşması bizim için büyük bir önem taşır. Taşıma işinizi gönül rahatlığıyla firmamızın deneyimli personellerimizin ellerine bırakabilirsiniz. Çünkü personellerimiz konusunda deneyime sahip olup işlerini en iyi şekilde yapmaya gayret göstermektedir.

Bilgilendirme ve İletişim Hizmetleri Nasıl Çalışıyor?

Pro evden eve nakliyat firması olarak, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü, onlarla olan iletişimimiz her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Müşteri temsilcimize günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Taşıma ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa, iletişim bilgilerini kullanarak bizi istediğiniz her an firmamızı arayabilirsiniz. İşte, ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz…

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn