Pro Ev Taşıma

Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama hizmetinin özellikleri:
 1. Güvenli depolama: Depolama alanı güvenli, nem ve ısı kontrolü yapılmıştır ve eşyalarınız hasarsız olarak saklanır.
 2. Farklı boyutlarda depolama seçenekleri: Eşyalarınız için en uygun olanı seçebilirsiniz.
 3. Uygun fiyat: Depolama hizmetinin fiyatları diğer depolama hizmetlerine göre uygun olabilir.
 4. Açık ve kapalı depolama seçenekleri: Açık ve kapalı depolama seçenekleri bulunur ve eşyalarınız için en uygun olanı seçebilirsiniz.
 5. Erişilebilirlik: Depolama alanına erişmek için belirli saatler vardır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.
 6. Sigortalı hizmet: Eşyalarınız sigortalıdır ve sigorta kapsamındadır.

İstanbul Eşya Depolama Hizmetimiz

Pro Ev Taşıma firmamız, 2015 yılından itibaren nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluşundan günümüze kadar nakliyat alanında birçok başarıya imza atmış öncü firmalardan biridir. Her türlü nakliyat hizmetlerinin yanında İstanbul gibi kalabalık şehirlerde insanların en büyük ihtiyacı olan eşya depolama konusunda da müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmetlerini sunmaktadır. İşte siz müşterilerimize firmamızın sunduğu eşya depolama hizmetlerinin ayrıntıları

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama, insanların kullanmadığı ev, ofis ve özel eşyalarının güvenli bir şekilde muhafazası için Pro Ev taşıma gibi kurumsal firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Hizmetlerimizi, genellikle ev veya ofis taşıma sırasında veya fazla eşyalar için depolama alanına ihtiyaç duyan işletmeler tarafından kullanı. Günümüzde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir.

Hizmetlerimiz ise, müşterilerin eşyalarını özel depolama birimlerinde muhafaza etmek için sunulan bir hizmettir. Eşya depolama hizmetleri, müşterilerin eşyalarının kısa süreli saklanması için kullanılabileceği gibi uzun süreli saklanması için de kullanılabilir. Bu hizmetler, müşterilerin eşyalarının güvenli bir şekilde saklanmasını ve korunmasını sağlar ve müşterilerin ihtiyaç duyduklarında eşyalarını kolayca alıp götürebilmelerine imkân sağlar.

Pro Ev Taşıma Hakkında

SSS

Pro Ev Taşıma Merkezi Nerededir?

Pro eTaşıma İstanbul merkezli bir firmadır. Merkez ofisimiz İstanbuldadır.

Pro Ev Taşıma Nerelere Hizmet Sağlamaktadır?

Pro Ev Taşıma İstanbul ve tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır.

Size her zaman ulaşabilir miyim?

Evet. İletişim sayfamızda ki bilgilerimizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Nakliye ücretime ek ücretler öder miyim?

Size sunduğumuz teklifimize istinaden bize her hangi bir ekstra ücret ödemezsiniz. Bunun ile beraber sigorta bedeli gibi kalemler için, size sunduğumuz teklifimizde mutlaka haber veririz.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır? 

Eşya depolama hizmeti alabilmek için öncelikle güvenilir ve kaliteli bir firmanın seçilmesi gereklidir. Eşyaların kırılması, kaybolması gibi problemler ile karşılaşmanız durumunda profesyonel ve kurumsal bir firma ile çalışıyorsanız bu süreç çok daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde ilerlemektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde de “Pro Ev Taşıma” firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunma garantisi veriyoruz. Sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmetlerimiz müşteri odaklı ve karşılıklı güvene dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamızın siz müşterilerimize sunmuş olduğu eşya depolama hizmetleri ile ilgili dikkat ettiğimiz hususların ayrıntılı olarak açıklaması şu şekildedir:

 • Güvenlik: Eşyaların güvenliği, depolama hizmetinin verilmesi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biridir. Sunmuş olduğumuz depolama hizmetinde depolama alanlarımız;  güvenlik kameraları, güvenlik personeli ve alarm sistemleri ile 7/24 gözlenmektedir.
 • Hijyen Kuralları: Eşyaların depolandığı alanların temizliği ve hijyeni oldukça önemlidir. Depolama birimleri, düzenli olarak temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. Firmamız insan sağlığı ve eşyaların muhafazası için en modern sağlık yöntemleri ile eşyalarınızı muhafaza altına almaktadır.
 • Doğru Depolama Teknikleri: Depolama birimleri, eşyaların doğru bir şekilde depolanması için uygun tekniklerle donatılmalıdır. Mobilyalar, hassas eşyalar ve diğer eşyalar, doğru depolama tekniklerine uygun olarak depolanmalıdır. Firmamız modern depolama alanlarında eşyalarınızı modern yöntemlerle depolamaktadır.
 • Sigorta:  Nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip olan sigortalı taşımacılık hizmetlerinin depolama hizmetleri sırasında da verilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Pro Ev Taşıma firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde eşyalarınız sel, yangın, deprem gibi afetlere ve kırılma ve hasar görme gibi durumlara karşı ekstra bir koruma sağlamaktadır.
 • Kolay Erişim İmkânı: Müşterilerimizin eşyalarına kolay erişim sağlayabilmesi için bölgenin en merkezi noktalarında depolama alanlarımız mevcuttur. Bu noktada depolama birimlerimiz,  siz müşterilerimizin eşyalarını kolayca alıp götürebilecekleri alanlarda bulunmaktadır.

Eşyaların Depolanma Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Depolama Birimi Seçimi: Eşyaların depolanacağı birimin seçiminin iyi yapılması gerekir. Depolama birimleri depolanacak olan eşyaların özelliklerine göre farklı boyutlarda olabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.


Eşyaların Paketlenmesi: Eşyalar, depolama birimine yerleştirilmeden önce uygun şekilde paketlenmelidir. Hassas eşyalar için özel ambalaj malzemeleri kullanılabilir. Firmamız elemanları tüm bu işlemleri dikkatli bir şekilde yapmaktadır.


Depolama Birimine Yerleştirme: Eşyalar, depolama biriminde dikkatli bir şekilde yerleştirilmelidir. Depolama birimindeki eşyaların düzenli ve dengeli bir şekilde yerleştirilmesi, zarar görmemesi ve daha fazla eşya depolama açısından önemlidir.


Etiketleme İşlemi: Eşyalarınız, depolama birimine yerleştirildikten sonra firma personelimiz tarafından etiketlenmektedir. Bu, siz müşterilerimizin eşyalarını daha sonra kolayca bulmalarına yardımcı olmaktadır.


Güvenlik: Depolama birimlerimiz, eşyalarınızın güvenliği açısından güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve güvenlik personeli tarafından 7/24 gözlenmektedir.


Kontrol ve Bakım: Eşyaların düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması önemlidir. Depolama birimleri, düzenli olarak temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir.

Eşya Depolama Alanlarımızın Özellikleri Nelerdir?

 • Eşya depolama alanlarımız İstanbul’un yoğun trafiğine takılmadan araçların rahatça giriş çıkış yapılabildiği bölgelere yakın yerlerdedir.
 • Eşya depolanan alanlarımız 24 saat güvenlik elemanları ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol edilerek kayıt altına alınmaktadır.
 • Depolama alanlarımızda her türlü güvenlik ve yangın tertibatı mevcuttur. Özellikli ısıya duyarlı termal yangın tertibatımız vardır.
 • Aynı anda birden fazla araca yükleme ve boşaltma yapılabilecek kapasiteye sahip yükleme rampaları mevcuttur.
 • Tüm depolama alanlarımızda depremde dayanıklı raf sistemleri mevcuttur.
 • Ayrıca depolama alanlarımızda forklift, elektrikli transpalet ve jeneratör gibi teknik donanımlar mevcuttur.
 • Yanıcı maddeler için depolarımızda köpüklü söndürme sistemi mevcuttur.

Kimler Eşya Depolama Hizmetinden Yararlanabilir?

Eşya depolama hizmeti hem bireysel olarak hem de ticari olarak sunulan biz hizmettir. Kişiler değişik zamanlarda farklı ihtiyaçlarından dolayı eşya depolama hizmetinden faydalanabilmektedir. Pro Ev Taşıma firmamız da müşterilerimizin bu ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Eşya depolama hizmetinden yararlanabilecek kişilerin ihtiyaç duydukları eşya depomla ile ilgili kategorileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bir yerden başka bir yere taşınmak isteyenler için eşya depolama,
 • Şehir veya ülke değişiminde bulunacaklar için eşya depolama,
 • Koleksiyonları saklamak için eşya depolama,
 • Ev yenilemek isteyenler için eşya depolama,
 • Evlilik hazırlığında olanlar için eşya depolama,
 • Ev boşaltmak zorunda kalanlar için eşya depolama,
 • Fazla eşyaları atmak istemeyenler için depolama,
 • İş araç gereçleri ve donanımları için depolama kategorileridir.

Pratik Depo Nedir?

Pratik depo; firmamız tarafından eşya depolama ihtiyaçlarınız için, evinize kadar gelip hazırlanan özel konteyner depolarla hizmet verdiğimiz sigortalı eşya depolama hizmetidir. Pratik depolama sistemi ile geleneksel eşya depolama alanlarından farklı olarak sizlere özel mobil depolarla sektöre yenilikçi bir çözüm imkânı sunmuştur.

Firmamıza ait pratik depo konteynerları, evinize kadar gelip eşyalarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz mobil depolama imkânı sunarak evinizden çıkmadan depolama çözümlerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz de sunmuş olduğumuz pratik depo hizmeti ile zaman ve enerji kaybettiren ve asıl işlerinizin aksamasına sebep olan aşamalardan kurtulabilirsiniz.

Pratik depo konteynerlerimiz; rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı ahşap malzemeden yapılmıştır. Bu sayede eşyalarınız için yüksek güvenlikli ve korunaklı alanlarda muhafaza edilmektedir.

Firmamız pratik depo eşya depolama ihtiyacınızın tüm aşamaları için alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu sayede evinizden hiç çıkma zahmetinde bulunmadan ve sürecin hiçbir aşamasında uğraşmadan eşyalarınız firmamız tarafından depolanmaktadır.

Pratik Depo Hizmetleri Nelerdir?

Pratik depo hizmetimiz; sizlere mobil depolama odaklı ve farklı ihtiyaçlar için özel boyutlara ve özelliklere sahip araçlarla depolama hizmeti sunmaktadır. Öncelikle eşyalarınızın boyutları doğrultusunda istediğiniz hacimde ve sayıda pratik depomuz evinize gelmektedir. Alanında uzman olan nakliye personellerimiz ile eşyalarınız paketlenerek depolama ünitenizin içerisine yerleştirilmektedir.

Eşyalarınızı koyduğunuz konteynerler kilitlenerek anahtarı size teslim edilmektedir. Pratik depolarımız yalnızca eşya sahibinin huzurunda kapatılıp açılmakta ve anahtarı da yalnızca eşya sahibinde bulunmaktadır. Bu işlemden sonra eşyalarınız ana depolama alanına taşınıp burada muhafaza edilmektedir. Son işlem olarak eşyalarınızı geri almak istediğinizde, depolama üniteniz tekrar evinize kadar getirilip eşyalar burada boşaltılmaktadır.

Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet ise depolama ihtiyacınızın kaç ünite gerektirdiği konusunda da pratik depo müşteri hizmetlerimizin sizlere destek sağlamasıdır. Depolanacak olan ürünlerinizin listesini bizler ile paylaştığınızda, eşyalarınızın depolanması için gerekli mobil depo sayısı önerisi hizmetini bizden alabilirsiniz.  Bu konuda firmamız ücretsiz uzman incelemesi de sunmaktadır. Bu hizmet ile uzman ekip, nakliye öncesi evinizi ziyaret ederek eşyalarınızın ne kadar ünite içerisine sığacağı konusunda tespit yaparak sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır.

Siz de pratik depo hizmetimiz ve diğer eşya depolama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim adreslerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşıp firmamız ve verdiğimiz eşya depolama hizmetlerinin ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız her türlü hizmetler için 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

İletişim Bilgilerimiz
Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

Mobil: 0532 158 80 14

0535 258 81 81

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn