Pro Ev Taşıma

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe 2015 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Zeytinburnu evden eve nakliyat

İstanbul ve ilçelerindeki şubeleri ile eşyalarınız büyük bir özenle firmamız tarafından ambalajlanıp (paketleme) hasarsız veya asgari hasarla taşıma hizmeti sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelimiz ile yapmış olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinde firmamıza şükranlarınızı sunacaksınız.

Zeytinburnu evden eve nakliyat işinde önemli olan eşyalarınızın hasar görmeden taşınması gerektiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Pro Ev Taşıma firması olarak sizden gelen taleplere anında karşılık vererek nakliye işlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktayız. Nakliye personelimiz uzman ekip ve ekipmanları ile 24 saat siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Zeytinburnu bölgesindeki tüm taşıma işlerinizde size bir telefon kadar yakınız. Alo, Zeytinburnu ev taşıma firması ile mi görüşüyorum?  demeniz yeterlidir. Ayrıca aşağıda sunacağımız diğer iletişim bilgilerinden bizleri arayarak firmamız ve faaliyetlerimiz hakkında daha sağlıklı bilgi almanız mümkündür.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmamız, sizlere uygun fiyatlar ile ev ve büro/ofis taşımacılığı, eşya depolama, asansörlü ev taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Taşımacılıkta bizleri tercih ettiğiniz zaman eşyalarınızın durumuna göre ücretsiz ekspertiz elemanımız hemen size gelmektedir. Eşyalarınıza göre hangi büyüklükte araç ve eleman sayısı gerekiyorsa hemen belirlemektedir.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar Nelerdir?

Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında ev eşyalarınızı taşıma işlemi nasıl gerçekleşir? Taşıma sırasında neler yapılır ve dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir. Müşterilerimizin en fazla merak ettiği konulardan biri olan ev taşıma işlemini firmamız şu şekilde gerçekleştirmektedir.

 • Öncelikle paketleme işleminde kullanılacak bol miktarda koli ve kabaran naylon ve diğer paketleme malzemeleri firmamız tarafından temin edilir.
 • Yatak ve mutfak dolapları gibi büyük hacimli eşyaların parçaları, kurulumda kolaylık sağlanması için farklı kolilere konularak üzeri etiketlenir.
 • Bütün elektronik eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. İsteğinize göre eşyaları parçalara da ayırmamız mümkündür. Bu eşyalar paketlenirken kullanma kılavuzuna dikkat edilerek paketleme işlemi yapılır.
 • Mutfak eşyaları gibi kırılma olasılığı yüksek olan eşyalar elemanlarımız tarafından aynı torba ve kolilerde toplanır.
 • Taşınma ve yeni adrese yerleştirme işleminin daha rahat gerçekleştirilmesi için kolilerinizin üzerlerine eşyanın durumu ile ilgili işaretler ve uyarıcı yazılar yazılarak taşıma işlemi yapılır.
 • Yeni adreste eşyalar aynı hassasiyetle yerlerine yerleştirilir ve gerekli montaj işlemleri yapılır.
 • Paketleme işlemini taşınmadan önceki son güne bırakmıyoruz. Paketleme işlemi için müşterilerimizin en uygun zaman diliminde bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Eğer paketleme işlemini siz yapacaksanız;

 • Evinizi taşımadan birkaç hafta önceden paketleme işine başlamanız nakliye sürecini sizin için çok keyifli hale getirecektir.
 • Paketleme yaparken küçük koliler kullanırsanız hem eşyalarınız zarar görmeyecek hem de kolilerinizi açarken zorlanmayacaksınız.
 • Mutfak malzemeleri gibi kırılma olasılığı olan eşyalarınıza çok fazla özen göstermeniz gerekir.
 • Bu eşyaları paketlerken koruyucu malzemeler ile sarıp kırılmalarını engelleyebilirsiniz
 • Taşınacak eşyaları paketlerken sınıflandırma yapmayı unutmamalısınız. Bu şekilde yapılan paketleme işlemi sayesinde eşyalarınızın hem kaybolmaması, hem de eşyalarınızı rahat bir şekilde yeni adreste yerleştirmenizi sağlanacaktır.

Taşınma Sırasında Bilinmesi Gerekenler

Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında taşınma fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler, taşınma sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde büyük önem taşımaktadır. Müşterilerin firma tercihi genellikle taşınma ayrıntıları etrafında şekillenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce şirketimize danışarak vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve sağlam olması halinde, taşıma maliyetleri ve diğer işlemler ile ilgili daha sonra hiçbir sorun yaşama olasılığınız düşüktür.

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti almak için fiyat tekliflinin gerçek verileri yansıtması, taşınmaya yakın zaman diliminde firmalardan fiyat teklifleri almanız gerekir. Güncel olmayan fiyat teklifleri ile yapılan taşıma işlemleri müşterilerin mağduriyetine neden olacaktır.  Fiyatların belirlenmesi konusunda genellikle firmalar ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir.  Verilen bu hizmet çerçevesinde;

 • Taşınacak eşyalarınıza ait uygun fiyat teklifleri,
 • Taşıma sürecinin ayrıntıları,
 • Eşyanın taşınacağı gün ve saat,
 • Taşıma sırasında kullanılacak araçlar ve ekipmanlar gibi hususlar aydınlığa kavuşturulmaktadır.

Bu nedenle müşterilerin taşınma öncesi bu hizmetten faydalanması fiyat konusunda mağdur olmaması için önem taşımaktadır. Pro Ev Taşıma firmamız, müşterilerin mağdur olmaması için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Biz Kimiz?

 • Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir firmayız.
 • Teknolojinin gerisinde kalmamak için sürekli kendimizi ve araçlarımızı yeniliyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli yolunun personelimizin sunmuş olduğu hizmetin kalitesi ve güler yüzlü olması ile mümkün olabileceği bilinci ile hareket ediyoruz.
 • Tüm taşımacılık işlemlerini yasal çerçevede ve sektörü etik kurallarına göre hareket ediyoruz.
 • Vergi levhası ve belgeli olarak faaliyet gösteriyoruz.

Yetki Belgeli Taşımacılık Hizmetleri

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, eğer kaliteli ve güvenli hizmet yapmak istiyorlarsa yetki belgeli olarak nakliye hizmeti sunmaları gerekir. Yapılan nakliye işleminin ayrıca yasalara uygun olması gerekmektedir.  Bunlar için çok çeşitli yetki belgeleri bulunmaktadır.

Pro Ev Taşıma firmamız yasaların ön gördüğü ve  taşımacılık alanında faaliyet gösteren nakliyat firmalarının alması gereken tüm yetki belgelerini bünyesinde barındırmaktadır. Firmamızın sahip olduğu belgeler K1 belgesi ve  K3 belgesidir. Sahip olduğumuz bu belgeler ile birlikte ülkemizin herhangi bir noktasına gidecek olan tüm ürün, eşya ve ekipmanları belli bir ücret karşılığı taşımaktayız.

Bu belgeleri alabilmek için firmamız gerek görülen  tüm teknik donanım ve araçlara sahiptir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için araçlarımızı günden güne değiştirip geliştirerek yenilemekteyiz. Modern teknolojiyle çağımızın gereksinimlerine yatırım yapan Pro Ev Taşıma firmamız, marka olarak da tescillenmiştir. Firmamız, taklitlerinden korunmak için gerekli adımları önceden atarak önlemlerini almış bulunmaktadır.  Evden eve nakliyat sektöründe büyüyen araç filomuzla çok kısa zamanda hak etmiş olduğumuz lider seviyeye ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn