Pro Ev Taşıma

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat firması olarak  taşınması gereken eşyalarınız güvenli, hızlı ve zarar görmeyecek şekilde taşıyoruz. Bayrampaşa ve İstanbul’un diğer ilçelerinde ve semtlerinde sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti ile eşyalarınız, en kısa süre içerisinde diğer mekânınıza nakliye edilmektedir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat

 

Çeşitli sebepler neticesinde bir evden diğer eve taşınması gereken eşyalarınız, işinde uzman ve deneyimli nakliye görevlilerimiz aracılığı güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Genellikle taşıma işlemini aynı gün içerisinde tamamlamaya çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz nakliye hizmeti sadece ev taşıma işlemi ile sınırlı değildir. Bunun yanında eşyalarınızın isteğinize göre yeni evinizde kurulumunu ve yerleştirmesini de yapmaktayız.

Pro Ev Taşıma olarak büro ve ofisini taşımak isteyenler için de nakliye hizmeti veriyoruz.   Profesyonel nakliye çalışanlarımız ile taşıma işleminizi kolay hale getirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Firmamız evden eve akliyat için en uygun şartları sağlayarak planlı bir şekilde ofis ve büro nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyatta Verdiğimiz Hizmetler

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti ile zahmetsiz ve memnun kalacağınız şekilde eşyalarınız taşınmaktadır. Çözüm odaklı bir yaklaşım ile nakliyat hizmetlerini sürdürmekteyiz.  Müşterilerimize her daim birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Nakliye işinde uzman ve deneyimli personellerimiz, bütçenizi zorlamayacak fiyatlar ile evden eve ve ofisten ofise taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız Pro Ev Taşıma, her koşulda taşınma sürecinin en kısa süre içerisinde ve güvenli olarak sona ermesini hedeflemektedir. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde de bu durum aynıdır. Bu sebeple tüm nakliye işlemleri, en hızlı şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti verilirken eşyalarınız özel olarak taşımaya hazır hale getirilmektedir. Eşyalarınız araçlara yüklenmeden önce koli, strafor, köşeli takozlar ve havalı plastik gibi malzemeler yardımıyla özel olarak paketlenmektedir. Pro Ev Taşıma güvencesi ile herhangi bir olumsuz koşullardan zarar görmeyecek şekilde paketlenen eşyalarınız, en kısa sürede yeni adresinize ulaştırılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

Nakliyat hizmeti, insanların en fazla ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir. İnsanlık tarihi kadar eski olan nakliyat işlemleri günümüzde modern araçlarla ve tekniklerle yapılmaktadır. Bu sayede insanlar daha kısa sürede ve güvenli olarak taşınmaktadır. Günümüzde birçok insan, çeşitli sebeplere bağlı olarak eşyalarını taşımak zorunda kalabilmektedir.  Bu sebepler arasında en önemlisi iş nedeniyle bir yerden bir yere taşınmaktır. Ayrıca görev gereği, öğrencilik durumu gibi nedenlerle de taşınma işlemi yapılmaktadır.

Bu taşınma sürecinde firmamız sizlere sözleşmeli ve kaliteli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  Taşınma sürecini sorunsuz atlatmak ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız yapacağınız en güzel iş, firmamızı tercih etmenizdir.  Eşyalarınıza zarar gelmemesi ve taşınma sürecinin kısa sürmesi için firmamızı tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetleri, aynı zamanda birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Evden eve taşıma hizmetimizin sağladığı avantajları genel olarak şu şekilde belirtmemiz mümkündür:

   

   • Özellikle uzak mesafeli yapılan evden eve ve ofis taşımacılığı süreçlerinde, zamandan tasarruf ederek en kısa sürede düzeninizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

   • Mobilya ve beyaz eşya gibi taşınması zor olan eşyalarınız profesyonel nakliye görevlilerinin sorumluluğunda taşındığı için siz de bedenen yorulmamış olursunuz.

   • Firmamızın vermiş olduğu taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

   • Evden eve taşımacılık sürecinde, eşyalarınızın özelliklerine uygun modern ve donanımlı araçlar ile en güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

   • Firmamızın sunduğu planlı bir taşınma sayesinde en kısa zamanda yeni evinize ve işyerinize yerleşerek bu zorlu süreci kısa sürede atlatmış oluyorsunuz.

   • Taşıma sırasında eşyalarınızı paketlemek için kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemeler sayesinde oluşabilecek muhtemel bir zararın önüne geçmiş olursunuz.

  Siz de firmamızın sunduğu evden eve nakliyat hizmetinin sağladığı bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir, en uygun fiyat avantajları ile taşınma işinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Bayrampaşa Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimiz

  Pro Ev Taşıma firmamız sektörde adından sıkça söz ettiren, İstanbul halkının taşımacılıkta teveccühünü kazanmış kurumsal bir firmadır. Evden eve nakliyat alanında göstermiş olduğu başarıyı asansörlü taşımacılık hizmetleri vererek de sürdürmektedir. Özel anlarınızı paylaştığınız, gözünüz gibi koruduğunuz, yıllarca emek verip dişinizden ve tırnağınızdan arttırıp edindiğiniz eşyalarınızı, hiçbir zarar vermeden taşımaktadır. Yeni yerinizin yüksek katlı binalarda olması firmamız açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Üst düzeyde güvenlik tedbirleri uygulayarak ve bakımlı araçlarımızla taşımak istediğiniz eşyanızı dilediğiniz kata taşıyoruz.

  Temel görevimiz olan asansörlü ev taşımacılığı alanında tecrübe ve birikimimizle siz müşterilerimize de hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi titiz ve güvenli bir şekilde, siz müşterilerimizi yormadan yapıyoruz. Siz de, firmamızın sunduğu asansörlü ev taşımacılık hizmetinden yararlandığınız takdirde memnun kakacağınızın garantisini veriyoruz. Bu konuda en büyük referanslarımız, daha önce hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlardır. Verdiğimiz hizmetin kalitesinden emin olmak için sitemizi ziyaret ederek müşterilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz.

  Müşteri İle Olan İlişkilerimize Azami Gayret Gösteriyoruz

  Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti sunarken yüzümüz sirke satmıyorNakliyat sektöründe güler yüzlü olmanın ve müşteri memnuniyetinin firma için çok önemli bir kazanım olduğunun bilincindeyiz. Sektörde hizmet veren birçok firmanın aksine, karşılıklı nezaket kurallarına hâkim taşıma ekibimizle hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayacak olan personellerimizi insan ilişkileri konusunda belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz. Güler yüzlü ve yardımsever personelimiz ile sizleri taşınmanın sizlere yüklediği stresten kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.  Tecrübe ve hassasiyet gerektiren nakliyat işini sizler için keyifli bir hale getiriyoruz. 

   Siz de taşınma sürecinin güler yüzlü personellerle yapılmasını ve taşımacılık işleminin nasıl yapıldığını görmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız, ailenizin en güzel anılarını yaşadığınız, maddi hiçbir değerle ölçülemeyecek değerdeki eşyalarınıza en az sizler kadar değer verip o hassasiyetle taşımaktadır. Bunun yanında uygun ödeme seçeneklerimizle, sizlerin fiyat konusunda da mağdur olmamanızı sağlıyoruz.

  Bayrampaşa Evden Eve Nakliyatta Çalışma Prensiplerimiz

                  Kurumsal ve yasal bir firma olmanın en önemli özelliği, belirlemiş olduğu prensipler ile hareket ediyor olmasıdır.  Bu prensipler aynı zamanda firmanın hizmet mantığını da ortaya koymaktadır.  2015 yılından günümüze kadar evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, prensiplerine bağlı kalarak hareket eden köklü bir firmadır. Firmamızın evden eve nakliyat sektöründe vazgeçemediği temel prensipler şunlardır:

    

    • Firmamızın hizmette ilk önceliği müşterilerimizin memnuniyetidir.

    • Sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapıyoruz.

    • Kurumsal firma olmanın vermiş olduğu kimlikle hareket ediyoruz.

    • İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü personelle çalışıyoruz.

    • Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikası ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

    • Verdiğimiz sözü zamanında yerine getiriyoruz.

    • Disiplinli ve planlı bir şekilde hareket ediyoruz.

    • Taşımacılıkta nezaket kurallarına ve müşterilere saygılı olma prensibi ile hareket ediyoruz.

    • Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşıma sözü veriyoruz.

   Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Süreci

   Bayrampaşa evden eve nakliyat sürecimiz müşterilerimizin yeni ev ve ofisine sorunsuz bir şekilde ve en kısa zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmek üzerine kurulmuştur. Müşterilerimize sunduğumuz evden eve nakliyat süreci şu aşamalardan oluşmaktadır 

     

     • Ücretsiz Keşif ve Planlama

    Taşınma sürecinin ilk aşamasıdır.  Bu aşamada müşterilerimize ücretsiz uzman incelemesi hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sırasında, taşınma işleminin sorunsuz bir şekilde neticelenmesi için tüm süreci en ayrıntısına kadar planlıyoruz.

      

      • Ambalaj ve Paketleme İşlemi

     Bayrampaşa evden eve nakliyat sırasında müşterilere vermiş olduğumuz ücretsiz uzman incelemesine göre taşınacak eşyaların özelliklerine göre uygun ambalajlama ve paketleme hizmeti vermekteyiz.

       

       • Yükleme ve İstifleme İşlemi

      Bayrampaşa evden eve nakliyat işleminin bu evresinde, yükleme ve istifleme işleminde alanında uzman ve eğitimli personellerimiz görev almaktadır. Bu sırada oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalanmakta ve herhangi bir zarar görmesi halinde anlaşmalı sigorta şirketi tarafından eşyanızın bedeli ödenmektedir.

        

        • Boşaltma Ve Taşıma İşlemi

       Taşınma işleminin en son evresidir. Bu evrede eşyalarınız modern araçlarla taşınmaktadır.  Boşaltırken asansörlü taşımacılık gibi uygun yöntemler kullanılarak boşaltma yapılmaktadır. Boşaltma işleminden sonra eşyalarınızın kurulumu ve yerleştirilmesi yapılmaktadır.

       Facebook
       Pinterest
       Twitter
       LinkedIn