Pro Ev Taşıma

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu evden eve nakliyat .demek sadece eşya taşımak veya taşıtmak anlamına gelmemektedir. Evden eve eşya taşıtmak demek, “Eşyaya zarar vermeden taşınacağı yeni yere yerleştirip, eşyaları tekrar kullanabilir hale getirmek demektir. Kurumsal taşımacılık yapan firmaların ev taşımada asıl amaçlarından biri tanesi bu olmalıdır. Gelişigüzel taşımacılık, merdiven altı taşımacılık yapan firmaların işidir.  Özensizce yapılan bir taşımacılık hem müşteriye hem de firmaya uzun vadede büyük kayıplar getirmektedir. Bu nedenle taşımacılıkta modern yöntemler ve araç gereçler kullanılması gerekir.

Kurumsal ve sektörde tecrübeli bir firma olarak Pro Ev Taşıma, taşıma işleminden sonra tekrar evinizi   yaşanabilir ve kullanılabilir hale getirir. Verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde siz hiç eşya taşıma derdine düşmeyecek, telaş etmeyecek ve diğer günlük rutin işlerinizi aksatmadan yapabileceksiniz.  Vermiş olduğumuz  sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir zarardan da sorumlu olmayacaksınız.

Beyoğlu evden eve nakliyat

Pro Ev Taşıma firmamız, tüm bu problemleri tecrübeli elemanları ile güvenli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak çözmektedir. Beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı;  sökme ve ambalajlama, monte ve demonte etme, mutfak eşyalarını paketleme hizmetini en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz konularda bizi arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. 7/24 müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız yetkililerini aramaktan çekinmeyiniz.

Bizimle Taşınmanız İçin Gerekçelerimiz

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmeti alırken ilk önce firma tercihi yapmaktır. Firma tercihlerinde dikkat edilmesi gereken bazı gerekçeler vardır. İşte bizleri tercih etmek için gerekçelerimiz…

Profesyonel Ekip ile Çalışıyoruz

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmeti verirken tecrübeli personelle hizmet ediyoruz. Personellerimizi belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz.

7/24 Hizmet Veriyoruz

Hizmet almak istediğiniz taşımacılık alanı ile ilgili, istediğiniz gün ve saatte nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Pro Ev Taşıma her zaman sizlerin emrindedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile Hareket Ediyoruz.

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetinde önem verdiğimiz teme ilkelerden biri de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize değer veriyor ve verdiğimiz değerin karşılığı olarak kurumsal bir hizmet sağlıyoruz. Taşımacılıkta %100 müşteri memnuniyetini sizlere garanti ediyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Yapıyoruz

Müşterilerin taşımacı firmadan en büyük beklentisi eşyalarının zarar görmemesidir. Firmamız eşyalarınızın zarar görmesi halinde karşılığını ödemektedir. Bu sayede güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Taşınmadan önce, güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermek için ücretsiz uzman incelemesi yaptırıyoruz. Bu hizmet ile yapılacak taşıma işlemini tüm ayrıntılarına göre planlıyoruz. Bunu yapmanızın nedeni taşınma ihtiyacınız ile ilgili sizlere yardımcı olabilmek ve randevu oluşturmaktır.

Paketleme Hizmeti Veriyoruz

Beyoğlu evden eve nakliyat sürecinde paketleme işlemi, taşınmanın en kritik evrelerinden biridir.  Bu evrede firmamız tarafından eşyalarınız en küçüğünden en büyüğüne kadar paketlenmektedir. Paketleme yapılırken eşyaların özelliğine uygun kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm odalardaki malzemeler ayrı ayrı paketlenerek yeni adreste daha kolay bir yerleşme imkânı sağlanmaktadır. En ufak eşyanızdan en büyük eşyanıza kadar firmamız tarafından titizlikle paketleme işlemi yapılmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetimiz

Beyoğlu evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında verdiğimiz özeni, aynı şekilde  ofis taşımacılığı hizmetinde de gösteriyoruz. Ofis taşıma işlemi  diğer taşımacılık hizmetlerinden daha meşakkatli ve stresli bir taşıma işlemidir.  Çünkü ofislerde genel olarak önemli belgeler ve bunun yanında elektronik cihazlar da bulunmaktadır. Taşıma işleminden önce firmamızın sizler için sunduğu ücretsiz uzman incelemesi hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Ofis eşyalarınızın hasar görme ihtimaline karşı eşyalarınız değerinde sigorta yapılmaktadır. Firmamızdan ofisinizdeki eşyaların taşınmasını talep ettiğinizde, eşyalarınıza istediğiniz gün ve saatte araç filomuzdan gerekli aracı sizin için hazır hale getirerek taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Ofisinizi mi taşıyacaksınız? Sakın Paniğe Kapılmayın!  

Ofis taşımacılığı işlemlerinde her zaman özenli ve dikkatli davranmanız gerekir. Pro Ev Taşıma firması olarak sizlere nakliye sürecinde güven ve kaliteyi bir arada sunmaktayız.  Profesyonel bir ekip ile taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşımacılığı işlemi yaparken güvenilir firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Güvenilir olmayan bir firma ile anlaşma yapmanız hem maddi açıdan hem de ruhsal açıdan zarar görmenize neden olabilir. Firma olarak sizlerin maddi ve manevi açıdan zarar görmenizi istemiyoruz.

Profesyonel taşıma ekibimizle 7/24 sizlerin memnuniyeti için hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu şekilde sizin için hayati bir öneme sahip olan evraklarınız ve elektronik cihazlarınız yeni adresinize taşınmaktadır. Siz de taşınma işlemi sırasında ve daha sonra mağdur olmamak, güven ve kaliteyi bir arada görmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Depolama İşlemi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Firmamızdan depolama hizmeti alan müşterilerimizin en fazla merak ettiği sorulardan bazıları şunlardır:

Depolama Yapılacak Eşyaya Nasıl Fiyat Veriyorsunuz?

Öncelikle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyanızın bulunduğu eve gelerek inceleme yapıyoruz. Yapılan bu incelemeye göre fiyat veriyoruz. Dilerseniz depolanacak eşyalarınızın fotoğraflarını veya videolarını gönderirseniz bu şekilde de fiyatlandırma yapıyoruz. Firmamız depolama ücretini eşyanızın kapladığı alana göre belirlemektedir.

Depolama Hizmeti ile Beraber Nakliye Hizmeti de Veriyor musunuz?

Bu konuda tercih müşterilerimize aittir. Dilerseniz başka bir firma ile de eşyalarınızı depolama alanına getirebilirsiz, dilerseniz ekibimiz eşyalarınızı adresinizden alarak depola alanına getirmektedir. Ancak başka bir firma ile getirilen eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir hasar durumunda firmamız sorumlu değildir. Bunun yanında nakliye firmamız ile getirdiğiniz eşyalar firmamızın garantisi altındadır.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Pro Ev Taşıma, sektörde faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır.  Bu nedenle eşyanız araca yüklendikten sonra veya yüklenmeden eşya sözleşmesi yaparak sözleşmenin bir nüshası size veriyoruz.  Sözleşmede eşya depolama ile ilgili her şey açık bir şekilde yazmaktadır. Bu konuda herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur.

Hangi Tür Eşyaları Depolamıyorsunuz?

Kanunen depolanması yasak olan maddeleri depolamıyoruz.  Bu maddelerden bazıları; yanıcı özelliğe sahip olan maddeler, yiyecek ve içecek, banyo malzemeleri gibi malzemelerdir. Çünkü bu tür malzemeler diğer eşyalarınıza zarar vermektedir.

Depolama ve diğer taşımacılık hizmetleri ile ilgili firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn