Pro Ev Taşıma

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat firmamız, 2015 yılından beri bölgede her türlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterilerin beklentilerini her şeyin üzerinde tutan firmamız, sektörde bu özelliğiyle saygınlık kazanmıştır. Kurumsal bir firma olan Pro Nakliyat, hizmetlerini yasal çerçeve sürdürmektedir. Sektörde saygın bir yeri olan firmamız her türlü taşımacılık belgelerine sahiptir.

çatalca evden eve nakliyat  

 

Taşımacılıkta güvenin adresi olan firmamız,  sadece evden eve taşımacılık yapmamakta, bunun yanında ofis taşımacılığı, eşya depolama, parça eşya taşıma gibi hizmetleri de müşterilerimize sunmaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Çatalca evden eve nakliyat süreci müşterilerin firma araştırma ve firma tercihi ile başlamaktadır.  Müşteriler tercihini firmamız yönünde yaptıysa, taşınmadan önce ayrıntıları görüşmek üzere ücretsiz olarak uzman incelemesi hizmeti sağlarız. Ekspertiz, taşınma işleminden önce müşteriyi ziyaret ederek taşınma ayrıntılarını görüşür. Bu görüşmede;

   

   • Taşıma işleminin nasıl yapılacağı,

   • Asansörlü taşımacılık yapılıp yapılmayacağı,

   • Taşıma ücretleri, taşınmanın yapılacağı gün ve saat,

   • Müşterilerin talep ettiği ek hizmetler gibi en ince ayrıntısına kadar süreçte yapılacaklar konuşulup karar bağlanır.

  Belirtilen gün ve saatte taşıma yapacak personelimiz ile modern donanımlı ve taşımaya uygun araçlarımız görev yerine gelir.  Ekiplerimiz tarafından sökülmesi gereken mobilya gibi eşyalar sökülüp paketlenir. Taşınacak diğer eşyalar da uygun malzemelerle ambalajlanıp taşımaya uygun hale getirilir.  Taşımada oluşabilecek hasar ve diğer olumsuzluklara karşı eşyalar sigortalanır. Eşyaların zarar görmesi halinde bedeli üzerinden ilgili sigorta şirketi tarafından müşteriye ödeme yapılır. Ayrıca taşınma sırasında zarar görmemesi için, araç içinde de eşyalar ayrı bölmelere konularak yükleme yapılır. 

  Çatalca Evden Eve Nakliye Paketleme ve Ambalajlama Hizmetimiz

  Taşınmak herkes için zor bir süreçtir. Bu süreci atlatmak için gerek müşterilerin ve gerekse de taşıyıcı firmanın bir takım önlemler alarak taşıma işleminin yapılması gerekir. Bu evrelerden biri, paketleme ve ambalajlama işlemleridir. Bu işlemler yapılmadığı takdirde, özellikle uzak mesafeli taşıma sırasında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Müşterilerin de tercih ettiği firmalardan beklentisi eşyalarının zarar görmeden taşınmasıdır. Pro Ev Taşıma, bu konuda müşterilere garanti vermektedir.

  Çatalca evden eve nakliyat için yapılan planlama sonrasında taşınma sürecini oluşturan bir diğer aşama paketleme ve ambalajlama aşamasıdır almaktadır. Bu aşamada firmamızın temel amacı, eşyaların zarar görmesini en az seviyeye düşürmektedir. Kırılmaya ve ezilmeye karşı dayanıklı hale getirmek için eşyaların gerekli malzemelerle paketleme işlemleri bu aşamada yapılmaktadır. Taşınacak eşyaya uygun malzeme seçimi, teknik eleman kullanımı, kırılmaya karşı özel üretilen darbe önleyici ambalajlama materyalinin seçilmesi gibi yöntemlerle, eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

  Çatalca Evden Eve Nakliye Şirketi

  Çatalca evden eve nakliye hizmeti, günümüz Türkiye’sinde vatandaşların en fazla tercih ettiği taşınma şeklidir. Tercih edilen bu taşınma hizmeti için kaliteyi kendine temel hedef edinmiş bir firma ile anlaşmak da büyük önem arz etmektedir. Bu firmaların Pro Ev Taşıma firması gibi hem vergi mükellefi hem kurumsal bir yapıya sahip olması gerekir. Bunun yanında firmanın gerekli hizmet belgelerine sahip olması, personelinin deneyimli ve eğitimli ve güler yüzlü kişilerden oluşması gerekmektedir. Nakliyat sektörünün geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor olması, bu sektörde yasal olmayan yollarla faaliyet gösteren ve merdiven altı tabir edilen nakliyecilerin sayısını da artırmıştır. Bu nedenle müşterilerin firma tercih ederken dikkatli olmasını gerektirir.

  Çatalca evden eve nakliyat şirketimiz, profesyonel taşıma ekibi ve teknolojiye uygun modern araçlarıyla kaliteyi sizlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Rekabet ortamının oldukça yoğun olduğu sektörde müşteri memnuniyetini sağlamak için kurumsal kimlikle hareket etmek en önemli hedeflerimiz arasındadır.

  Çatalca evden eve nakliyat sırasında ambalajlamada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan biri de, taşıma ekibinin içerisinde hem marangoz hem de tesisat ustası bulundurmaktır.  Ekipte bulunan personelin her türlü işlemden anlaması hem firma için, hem de müşteri için avantajdır. Bu şekilde çalışan firma personeli, hem montaj hem de paketleme işini yaparak müşteriyi ekstra küfleten kurtarmaktadır.

  Çatalca evden eve nakliyat işleminin son aşamasını oluşturan taşıma işlemi, planlama yapılan ve uygun malzemeler ile paketlenen eşyaların nakliye aracına yüklenmesi ile başlar. Güvenli ve hasarsız taşıma işlemi için tercih edilmesi gereken en önemli yöntem, asansörlü taşıma sistemidir. Bu taşıma sistem sayesinde tüm eşyalar güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adrese taşınmaktadır.  Firmamızın sunmuş olduğu asansörlü taşıma hizmeti, özenle eşyaların taşınmasından yeni adrese yerleştirilmesine kadar, müşteriyi memnun etme amaç ve hedefine yöneliktir.

  Çatalca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Çatalca evden eve nakliyat konusunu iki yönden değerlendirmek mümkündür. Bu değerlendirmeden bir tanesi nakliyenin yapılacağı yer, diğeri ise ve mesafenin uzaklığı ile ilgilidir.

    

    • Taşımaya mevzu olan eşyaların şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı taşınacağı konusu, nakliyat fiyatı belirlemede önemli bir etkendir. Çünkü eşyanın taşınacağı mesafe maliyete doğrudan tesir ettiği için fiyat üzerinde ana etkendir.

    • Çatalca evden eve nakliyat firmaları arasında önemli bir konuma sahip olan firmamız, senelerin getirdiği tecrübe ve deneyim, daima daha iyi hizmet anlayışı ile hareket ederek müşteri için kaliteli ve ekonomik hizmet sağlamaktadır.

    • Firmamız, değerli eşyalarınızı gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak uygun fiyatlarla taşımaktadır. Taşıma fiyatlarının en sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için siz müşterilerimize ücretsiz uzman incelemesi sunmaktadır.

    • Her bütçeye uygun nakliye hizmeti sunan firmamız Çatalca ile İstanbul’un ve çevre illerin tüm bölgelerine de hizmet vermektedir.

    • Firma olarak evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili ilk ve temel hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerine uygun hizmet vermektedir.

   Çatalca Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

   Çatalca asansörlü nakliyat firmamız Pro Ev Taşıma, 2015 yılından beri nakliye sektörünün içinde bulunarak kaliteli ve güvenli hizmet sunma noktasında önde gelen firmalar arasındadır.  Asansörlü nakliyat taşımacılığı hem tecrübe hem de modern ve donanımlı araçlar ister. Ayrıca bu taşımacılık hizmetini müşterinin memnuniyetini sağlayacak tecrübeli personellere ihtiyaç vardır. Firmamız, asansörlü nakliyat alanında yıllarca hizmet vermenin verdiği tecrübe ile günümüzde birçok nakliye firmasına örnek olmuş firmalardandır.

   Çatalca asansörlü nakliyat   alanında kalite ve güvenin ön planda tutulduğu firmamızda müşterilerimize karşı kalite ve saygıda en ufak taviz vermeksizin evinizi en iyi hizmeti sunarak taşımaktayız. Firma çalışanlarımız ile evlerinizi taşırken değerli eşyalarınızı en güvenli şekilde paketleme işlemi sonucunda ve sigortalı olarak taşıyoruz. Taşıma sırasında aldığımız tedbirlerin yanı sıra oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızın bedellerini ödüyoruz. Eğer taşınacak eşyanız yüksek katlı binada ise, eşyalarınızın güvenli ve hasar görmeden taşınmasını istiyorsanız günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Taşıma ile ilgili ayrıntıları konuştuktan sonra belirlenen gün ve saatte eşyalarınızı, sizleri yormadan ve sıkıntıya sokmadan taşıyoruz.

   Çatalca asansörlü nakliyat firmamız Pro Ev Taşıma ile eski evinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde en kısa süre içerisinde taşımak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçin. Siz bırakın biz eşyanızı taşıyalım. Siz de güvenli bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarın.

   En İyi  Çatalca Evden Eve Nakliyat Firmasıyız

   Evden eve nakliyat sektörüne 2015 yılında adım atan Çatalca evden eve nakliyat firmamız Pro Ev Taşıma, hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti vermektedir. Bu hizmeti yasal prosedürlere uygun olarak ve kurumsal bir kimlikle yapmaktadır. Tecrübesi ve çalıştırdığı kadrolu elemanları ile parmakla gösterilen firmalar arasındadır. Hizmet verirken aynı zamanda teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu sayede nakliye işini daha güvenli ve daha kaliteli yapmaktadır.

   Firmamız Pro Ev Taşıma, eğitimli ve donanımlı çalışanları ile değerli eşyalarınızı en az sizin kadar özenle dikkat ederek taşımaktadır. Taşınmak için sizin sadece bizleri bilgilendirmeniz yeterlidir. Çatalca evden eve nakliye sırasında sizlere hiç bir zorluk çıkarmayan firmamız, gerekli tüm planlamaları yaparak ve önlemleri alarak eşyalarınızı yeni adresinize taşımaktadır. Her bütçeye uygun nakliye hizmetini sunan firmamız, siz müşterilerimizin tercihi sayesinde bu noktaya gelmiştir. Taşınma ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti, aşağıda sunduğumuz iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak almanız mümkündür.

   Facebook
   Pinterest
   Twitter
   LinkedIn