Pro Ev Taşıma

Kâğıthane Evden Eve Nakliyat

Kâğıthane evden eve nakliyat firması olarak sektörde 8 yıllık edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Diğer taşıma hizmetlerde olduğu gibi evden eve nakliyat sırasında da eşyalarınız firmamızın garantisi altında taşınmaktadır.

Kâğıthane Evden Eve Nakliyat

Kâğıthane evden eve nakliyat firmamız ile kâbuslarla dolu taşıma stresine son verebilirsiniz. Bu nedenle tecrübe ve birikim sahibi firmamız ve personellerimiz ile tanışmak için acele etmenizde fayda vardır. Kendini en iyi hizmet vermeye adamış firmamız, her türlü taşımacılık ve paketleme işlemlerinde çığır açmış ve bu konuda rakiplerine örnek olmuş bir firmadır.

Kâğıthane evden eve taşımacılık hizmetimizde firmamız,   gerek personellerimizin müşterileriyle olan ilişkilerinde gerekse yaptığı işteki titiz davranışı ile herkes tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün müşteri kitlesini geliştirmektedir. Pro Ev taşıma firmamız; işinde gösterdiği özen, kalite ve verdiği güvenle müşterilerinin tek adresi olmuştur. Kurumsal kimliği ile sektörde öncü firmalardan biridir. Özellikle evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin yüzünü güldüren prensipleriyle kendini ispat etmiştir.

Kâğıthane Evden Eve En İyi Nakliyat Firması

Kâğıthane evden eve nakliyat   sektöründe kurumsal bir yapıya ve köklü bir geleneğe sahip olan firmamız son teknolojik araçlar ve donanımlarla taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Özellikle site, bina ve yüksek katlarda bulunan evlerinize eşyalarınız hasarsız ve güveni bir şekilde taşımaktadır.

Evinizi taşımadan önce isteğinize göre  paketleme, ambalajlama ve  toparlama işlemleri profesyonel elemanlarımız eşliğinde yapılır.  Elektrikli ev eşyaları ve tüm mobilyalarınızın demonte ve monte işlemleri yapıldıktan sonra taşıma yapılır ve aynı şekilde yeni evinizde eşyalarınızın kurulumları yapılır.  

Taşıma işlemi İstanbul trafiğine hâkim olan uzman ve daimi şoförlerimiz eşliğinde gerçekleştirilir. Başta Kâğıthane olmak üzere İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm semtlere ve şehirlerarası her türlü taşımacılık hizmeti, bu güvenli ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır. Eşyalarınız kadrolu personellerimiz tarafından istenilen adresinize zamanında, eksiksiz, kusursuz ve hasar görmeden teslim edilir.

Pro Ev Taşıma, evinizi güvenli bir şekilde taşımanın yanı sıra, müşterilere sunmuş olduğu ekonomik fiyatlarla da sektörde en fazla tercih edilen firmalar arasındadır. Firmamız, uygun fiyat politikaları ile hareket ederek ve müşterilerimiz ile ortak bir paydada buluşarak en uygun fiyatlar ile sizlere bu hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Kâğıthane Ofis Taşıma Şirketiyiz

İstanbul’un üretim sektörü ve ticaret bakımından önemli bir konuma sahip olmasına bağlı olarak, hizmet sektöründe büyük bir gelişme olmuştur. Bu gelişmeye bağlı olarak her türlü ofis ve büro taşımacılığı da büyük gelişme göstermiştir. Uzun yıllar ofis taşımacılığı hizmeti veren Pro Ev Taşıma, daha büyük yerlere taşınma işlemlerinizde sizlere uzman çalışma ekibi eşliğinde bu süreci daha kolay hale getirmektedir. Siz müşterilerimizin çalışma sistemini engellemeden, profesyonelce taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu sayede en kısa zamanda taşıyarak yeni ofisinizde çalışmalarınıza başlamanızı sağlıyoruz. Firmamız, ofis taşımacılığı sektöründe zengin tecrübesi ve uzman çalışma kadrosu ile müşterilerimizin teveccühünü kazanmıştır. Firmamız tarafından ofis taşımacılığı şu şekilde yapılır:

  • Ofis eşyalarınızı titizlikle ve en ufak bir sorun yaşanmadan yeni işyerinize taşıyoruz.
  • Masa, koltuk ve dolap gibi büyük hacimli eşyalarınızın paketleme ve taşıması yapılırken çok dikkatli olunmaktadır.
  • Bilgisayar, fotokopi, faks cihazı, kasa ve yazıcı gibi dikkat edilmesi gereken eşyalar özel kutu ve ambalajlara yerleştirilerek taşıma yapılmaktadır.
  • Günlük rutin işlerinizi aksaklığa uğratmamak için, büro eşyalarınız uzman ve deneyimli elemanlarımız ile çalışma saatleriniz dışında yapılmaktadır.
  • Büro eşyalarınıza herhangi bir maddi zarar vermeden, yeni çalışma alanınıza taşınma sürecini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.
  • Ofis eşyanızın özelliğine uygun olarak  küçük veya büyük boyutlardaki araçlarımız ile sizlere taşıma hizmeti vermekteyiz.

Kâğıthane Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetiz

Kâğıthane evden eve nakliyat firmamız bölgede siz müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Eğer yüksek katlarda oturuyorsanız ve eşyalarınızın kırılıp çizilerek zarar görmesini istemiyorsanız, asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Pro Ev Taşıma firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamızdan asansörlü nakliyat hizmeti talep etmeniz durumunda; sektörde yıllarca çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile eşyalarınızı daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz.

Asansörlü nakliyat işlemlerini evinizin durumuna göre dış cepheden gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı, varsa evin balkonundan yoksa uygun pencerelerden istediğiniz kata çıkarıyoruz.  Taşıma işleminden önce eşyalarınızın doğru ve düzenli bir şekilde paketlemesini yapıyoruz. Taşınma işleminde uzman olan personelimiz aynı zamanda paketleme ve ambalajlama konusunda da işinin ehlidir.

Sizlere ayrıca taşınma sırasında sigortacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın gerek taşınırken ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar karşısında eşya sigortası devreye girmektedir. Güvenli, hızı ve işinde profesyonel bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiz.

En Güvenilir Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyoruz 

Kâğıthane evden eve nakliyat firmamız, taşıma hizmeti öncesinde müşterilerimiz ile olan görüşme sırasında ev taşıma ile ilgili yapılacak olan tüm işlemleri belirleyerek, buna göre taşıma ücreti talep etmektedir. Hizmet detaylarımız hakkında gerek ofisimize gelerek veya bizleri arayarak bilgi almanız mümkündür. Uzman ekibimiz taşınma öncesi evinize veya ofisinize gelerek inceleme yapmakta ve inceleme sonrası düzenlenen raporu sizlerle paylaşarak taşınma işleminin nasıl yapılacağına sizinle beraber karar vermektedir. Sektörde güvenilir bir şekilde faaliyet göstermemizi sağlayan unsurlar; müşterilerimize sunduğumuz uzman incelemesi ve sigortalı taşımacılık hizmetidir. Bu uygulama ile taşıma sırasında ve sonrasında olası herhangi olumsuz vakalar ortadan kaldırılmaktadır.

Köklü bir şirket olmamızın vermiş olduğu güven ve tecrübe ile, siz müşterilerimizi taşınmanın stresinden kurtarıyoruz. Sizlere sadece yeni mekânınızda vermiş olduğumuz hizmetin keyfini sürmek kalıyor. Sizler de profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sorunsuz ev taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız 7/24 sizlerin hizmetinde olan firmamızı arayabilirsiniz. Kâğıthane evden eve nakliyat hizmetini emin ellerle yaparak müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda daima bir adım önde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kâğıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatlarımız

Müşterin Kâğıthane evden eve nakliyat hizmetleri alırken en fazla merak ettiği konuların başında fiyat bilgisi gelmektedir. Nakliyat sektöründe ne yazık ki fiyatlar farklı nedenlerden dolayı sürekli değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sizlere sabit bir taşıma fiyat bilgisi vermek ne yazık ki mümkün değildir. Siz müşterilerimizi mağdur etmemek için ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi (ekspertiz ) hizmetimiz vardır. Bu hizmetle personelimiz, taşınmadan önce eşyalarınızı görerek eşyanın durumuna göre sizlere en uygun fiyatı çıkarmakta ve uygun araçla taşımanızı sağlamaktadır. Bu nedenle taşınmadan önce firmamızdan bu hizmeti talep etmeniz, mağdur olmamanız için büyük önem arz etmektedir.

Pro Ev Taşıma firmamız, 7 gün 24 saat uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Uygun ödeme koşulları ile hiçbir sorun olmadan yeni adrese eşyalarınız taşınmaktadır.  Bu noktada en güzel hizmeti sizlere sunarak sektörde faaliyet göstermekteyiz.  Firmamızın sunduğu fiyat avantajları ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda sunmuş olduğumuz adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kâğıthane Evden Eve Nakliyat İçin Doğru Adrestesiniz 

Kâğıthane evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli ve güvenilir ekip ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri vermektedir.  Tüm bu taşımacılık hizmetlerini sunarken kaliteden asla taviz vermemektedir.  Bu kalite standartlarından biri de eşya paketleme sırasında kullandığımız paketleme malzemelerimizdir.  Önce eşyalarınız türlerine göre ayrılanarak paketleme yapılmakta, daha sonra kolileme işlemine geçilmektedir. Özenli ve profesyonel bir personelle yapılan bu işlemler sonrasında eşyalarınız modern ve bakımlı geniş nakliye aracına taşınmaktadır.  

Eşyalarınız sorunsuz ve eksiksiz olarak yeni adresinize taşınmaktadır. Firmamız sizi memnun edecek hizmetleri ile sektörde faaliyet göstermektedir. Kurumsal bir nakliyat firması olarak taşınma işlerinizin her detayı ile ayrı ilgilenmekteyiz. Firmamızı tercih ederek, kolay ve hızlı bir şekilde taşınma süreci yaşayarak ve yorulmadan tüm işleri halledebilirsiniz.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn