Pro Ev Taşıma

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat. Sultangazi, İstanbul’un en gözde ve yerleşim bakımından en iyi bölgeleri arasında yer alır. Bu nedenlerden dolayı bölgede ev taşıma ve kiralama, ofis taşıma gibi nakliyat işlemlerinde büyük bir artış görülmektedir. Bunun sonucu olarak bölgede faaliyet gösteren firmaların sayısı da fazladır.

sultangazi evden eve nakliyat

Bu firmalardan bazıları kurumsal ve ekonomik taşıma seçenekleri sunarken bazı nakliyat firmaları, bu işten pay çıkarmak amacıyla fiyatları daha yukarı çekerek nakliyat işlerini insanlara büyük bir külfet haline getirmektedir. Bu nedenle müşterilerin firma tercihinde ince eleyip sık dokumaları gerekir. Çünkü taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş olmadığı için verilen hizmetin müşterileri mağdur etmemesi gerekir.

Pro Ev Taşıma olarak her zaman müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Siz müşterilerimizi taşınma sürecinde mağdur etmek temel prensiplerimize aykırıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bu sorununuza çözümler sunuyoruz. Evden eve taşınma bu konusunda sizlere yardımcı olabilir, taşınma sırasında sıkıntılar yaşamanızı engelleyebiliriz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firması

2015 yılından beri sektörde faaliyet gösteren firmamız, hizmetleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler üretmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Sultangazi evden eve nakliyat işlemleri denildiği zaman akla Pro Ev Taşıma firmamız gelmektedir.  Taşımacılık işini hem ekonomik fiyatlar, hem de kaliteli ve güvenli taşımacılık ile yapmaktayız.

Sultangazi evden eve nakliyat firması olarak ilk önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Firmamız nakliyat sektöründeki teknolojik gelişmelere uygun olarak hareket etmektedir. Bu nedenle her geçen gün kendisini yenilemekte ve daha ileriye taşımaktadır.  Firma çalışanlarımız ise sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın gayreti içindedir. Sizlere vermiş olduğu sözü, zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir. “Eşyalarınız en değerli varlıklarımızdır” ilkesi ile hareket eden firmamız, eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle ve hasar görmeden taşımaktadır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti verirken en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlar “her şey içine dâhil” fiyatlardır.  Çünkü bazı firmalar sunmuş oldukları fiyatlar, sadece taşıma fiyatlarıdır. Bu fiyatlar sizlere cazip gelebilir. Süreç ilerledikçe sadece fiyata göre firma tercihinde ne kadar hatalı davrandığınızı anladığınız zaman iş işten geçmiştir. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyatın içerisinde;

  • Taşınmadan önce sunmuş olduğumuz ücretsiz uzman incelemesi,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi, ambalajlanması ve bu işlemlerde kullanılan malzeme ücretleri,
  • Eşyalarınızın montaj ve demontaj işlem ücretleri,
  • Yeni taşındığınız evdeki yerleştirme işlemleri bulunmaktadır.

Taşıma sözleşmesinde sunmuş olduğumuz fiyatlar haricinde sizlerden asla fazladan ücret talep etmiyoruz. Pro Ev Taşıma olarak fiyatları sizler için olabildiğince makul seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu şekilde sizlere daha ekonomik fiyatlar ile kaliteli nakliyat hizmeti sunuyoruz.

En Güvenilir Sultangazi Evden Eve Nakliyat Şirketi

Sultangazi evden eve nakliyat firması olarak tam da sizin beklentilerinize uygun olarak hizmet veriyoruz. En az sizin kadar bizler de, taşınma sırasında yaşamış olduğunuz mutluluk nispetinde sevinç duyuyoruz. Çünkü taşınma sonrası müşterilerimizin yüzünde tebessümü ve huzuru görünce kendimizi çok daha iyi ve huzurlu hissediyoruz.

Sultangazi evden eve taşıma işlerinde bu bölgede faaliyet gösteren birçok firmanın olduğunu biliyoruz. Bu firmalardan bir kısmının ise yasal olmayan yoldan faaliyet gösterdiğinin ve müşteriyi mağdur ettiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle kendi paranızla ve eşyanızla mağdur olmamak için sektörde yıllarca güven veren duruşuyla hizmet eden firmamızı tercih etmenizi özelliklesizlere tavsiye ediyoruz.

Sultangazi evden eve nakliyat firması olarak bizler, sektörde yaşanan tüm bu olumsuzluklara karşı siz müşterilerimize tam donanımlı araçlarla ve ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer aldığımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Söylediklerimizi söz olsun diye söylemiyoruz.

Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenlerin firmamızın https://www.proevtasima.com/ sitesini incelemesini ve müşterilerimizin firmamız hakkında yorumlarına bakmasını istiyoruz. Ayrıca bu konuda daha öce hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlardan da hakkımızda bilgi alabileceğinizi özellikle belirtmek isteriz.

Sultangazi Evden Eve Taşımacılık Kapsamında Yaptığımız Çalışmalar

  1. Teklif Verme: Evden eve taşıma işleminden önce ücretsiz olarak sunulan uzman incelemesinden sonra taşınacak eşyanın özelliğine göre uygun fiyat teklifi verilir. Nakliyat sırasında yapılacak işler ve uyulacak kurallar belirlenir.
  2. Paketleme: Evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilmeden önce eşyalarınız eşyanın özelliğine uygun malzemelerle paketlenerek koruma altına alınır. Bu şekilde eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi engellenir.
  3. Montaj ve Kurulum: Montaj ve demontajı yapılacak olan mobilya ve benzeri eşyaların gerek taşınmadan önce sökülmesi ve gerekse taşındıktan sonra kurulması ve kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir.
  4. Taşıma: Personelimiz tarafından eşyaları indirme, yükleme ve taşınmasını kapsayan bir işlemler bütünüdür. Bu işlemler sırasında çalışanlarımız eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken hassasiyeti göstermektedir.
  5. Sunum: Taşınma işlemi bittikten sonra evinizin size teslimatının yapılması sürecidir.

Sultangazi evden eve nakliyat firması olarak sizlere vermiş olduğumuz fiyat teklifine yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetler ve yapılan masraflar dâhildir. Siz de bizimle birlikte taşınmak istiyorsanız aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim adreslerimiz vasıtasıyla hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Sultangazi Parça Eşya Taşıma Hizmetimiz

Parça eşya nakliyatında en önemli husus kıymetli eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görmemesidir. Bu nedenle eşyalarınızın taşınmasında çok dikkatli olunması gerekir.  Firmamız tarafından bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınız, hiçbir hasar görmedeen teslimat noktasına ulaştırılmaktadır. Parça eşya taşıma işi belli bir program dahilinde yapılması gerektirdiğinden,  taşınma öncesi ekspertiz ve ambalajlama işlemi için erken rezervasyon yapmanız firmamız tarafından sizlere tavsiye edilir.

Tecrübe ve uzmanlık gerektiren parça eşya taşıma işlerinde Pro Ev Taşıma firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Piyano, kıymetli tablo, aksesuar ve elektronik eşyalarınız,  sigorta kapsamında ve profesyonel ekibimiz tarafından hiçbir zarar görmeden güvenle yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Parça eşya taşımacılığı alanında firmamız tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kalite ve güven esaslı bir nakliye hizmeti almak için bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Sultangazi evden eve nakliyat firması olarak taşımacılığı teknolojik sistemlerle birleştirerek müşterilerimize konforlu bir hizmet sunmaktayız. Sizleri bu konforlu taşımacılık sayesinde yorucu taşınma süreçlerinden kurtarıyor ve taşınmayı stressiz bir hale getiriyoruz.  Özellikle yüksek katlı binalara taşınmak isteyen müşterilerimizin eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Taşımacılığın güvenli bir şekilde yapılabilmesi için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti sunuyoruz. Taşınma sırasında kırılma ve çizilme gibi olası durumlar karşısında eşyalarınızı değerinde sigortalıyoruz. Böylelikle taşınma sırasında oluşabilecek zararları telafi ediyoruz. Ev eşyalarınızın yanında ofis eşyalarınızı da uzman personelimiz ile sigortalı olarak, hızlı ve güvenli bir şekilde asansörlü taşımacılık hizmeti kapsamında yeni adresinize ulaştırıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn