Pro Ev Taşıma

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat. Şişli, merkezi konumu ile herkes tarafından bilinen    İstanbul’un en nüfusu en yoğun ilçelerinden biridir. Bölgede çok sayıda iş merkezi olması nedeniyle taşımacılık sektörünün tüm faaliyetlerinin yapıldığı önemli bir konuma sahiptir. Bununla beraber, ticari hayatın son derece canlı olduğu ilçe merkezinde, sürekli olarak Şişli evden eve nakliyat faaliyetleri  devam etmektedir.

şişli evden eve nakliyat

Pro Ev Taşıma, Şişli ilçesinde ve bütün mahallelerinde uzun yıllara dayanan deneyimi ile evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde devam ettirmektedir. Müşterilere bu hizmeti sunarken
işini son derece kurumsal olarak yerine getirmektedir. Ayrıca firmamız, diğer bütün Şişli nakliyat ihtiyaçlarına da cevap vermektedir

Taşınmak mı istiyorsunuz? Şişli evden eve nakliyat firmamız ile  indirimli ve uygun fiyat seçenekleri ile taşının! Şişli ilçesinde eğer ev ve ofisinizi taşıtmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep etmek ve güvenli bir şekilde evinizi taşıtmaktır. Başta Şişli ilçesi olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Şişli bölgesinde yapacağınız her türlü taşıma hizmeti için firmamız Pro Ev Taşıma,  sizler için özel ekip yönlendirerek evinizde eşyaların incelemesini yapmaktadır.  Bu hizmet firmamızın sizlere ikramıdır.

Ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi sayesinde sizlere en makul fiyatlarla ve dilediğiniz zaman diliminde taşıyoruz. Bu nedenle bizim ile taşınmaya karar verdiğinizde mutlaka taşınmadan önce uzman incelemesi hizmeti talep edin.

Şişli Bölgesinde Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz

Firmamız Pro Ev Taşıma, 2015 yılından itibaren bölgede hizmet etmekte olan kurumsal ve köklü bir firmadır. Taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından olan firmamızın siz müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetler şunlardır:

 • Şişli evden eve nakliyat,
 • Şişli ofis eşyaları taşıma,
 • Şişli devlet kurumu taşımacılığı,
 • Şişli fabrika taşıma işlemleri,
 • Şişli askılı elbise taşımacılığı,
 • Şişli ev eşyası depolama hizmeti,
 • Fuar /stant transferi,
 • Parça eşya taşıma hizmeti,
 • Şişli kütüphane taşımacılığı,
 • Arşiv taşımacılığı hizmetidir.

Bu hizmetlerin yanında ihtiyacınız olan tüm taşımacılık hizmetlerini Pro Ev Taşıma firması garantisi ile almanız mümkündür.

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizin Kalitesi

ProEVTasima.com olarak Şişli bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti sunarken, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlamak en büyük önceliğimizdir. Hizmet kalitemizi yansıtan bazı önemli faktörleri tablo halinde sizinle paylaşmak istiyoruz.

ÖzelliklerAçıklama
Profesyonel EkipAlanında uzman ve deneyimli ekibimiz, tüm eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar.
Modern Araç FilosuSon model araçlarımız ve geniş filomuz sayesinde her türlü nakliye ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.
Sigortalı TaşımacılıkEşyalarınızı güvence altına almak için sigortalı taşımacılık hizmeti sağlıyoruz, olası hasarlara karşı koruma sunuyoruz.
Ambalajlama HizmetiÖzenle seçilmiş ambalaj malzemeleri ve eşyalarınızın zarar görmemesi için uygun paketleme teknikleri kullanıyoruz.
Asansörlü TaşımaYüksek katlı binalarda kolay ve güvenli taşıma için asansörlü taşıma hizmeti sunuyoruz.
Demontaj & MontajMobilya, beyaz eşya ve diğer büyük eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerini uzman ekibimiz gerçekleştirir.
Ücretsiz EkspertizTaşınma sürecini en verimli şekilde planlamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.
Müşteri HizmetleriHer aşamada size destek olacak müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve çözüm sunmak için hazırdır.

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Biz Ne Yapıyoruz?

Özellikle Şişli bölgesinde son yıllarda artan nakliye ihtiyaçlarını karşılamak adına pek çok evden eve nakliyat firması faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu firmaların bir kısmı kurumsal hizmet sunarken bir kısmı ise merdiven altı denilen ve yasal olmayan yollardan taşımacılık yapmaktadır. İlk başta bu firmaların sunmuş olduğu taşıma ve fiyat seçenekleri sizlere cazip gelebilir. Aman ha, dikkatli olun. Firmamız gibi sektörde yasal faaliyet gösteren ve kurumsal hizmet veren firmaları araştırmadan kesinlikle kararınızı vermeyin. Sonradan pişman olacağınız bir maceraya atılmayın. Bu sözleri, uzun yıllar sektörde olan ve benzer olayların şahidi bir firma olduğumuz için söylüyoruz. Peki, siz nasıl bir evden eve taşımacılık hizmeti veriyorsunuz derseniz işte size birkaç cümle ile cevabı…

 • Şişli evden eve nakliyatişlemini sizler için kâbus olmaktan çıkarıp, hayallerinizin ötesinde bir hizmet veriyoruz.
 • Sistemli ve planlı olarak yaptığımız Şişli evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorun ve hasara karşı sizlere teminat veriyoruz.
 • Kendine güvenen, profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş, kalite ve güvenden asla taviz vermeden çalışan bir firmayız.
 • Modern araçlarımızla ve uzman ekiplerimizle hizmet ediyoruz. Kurumsal bir taşımacılık yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.
 • Müşterilerimizden gelen her türlü istek, şikâyet ve önerileri dikkate alarak hizmet kalitemizi yükseltmeye çalışıyoruz.
 • Taşıma zaman sınırlamasını kaldırıyoruz. 7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.
 • Garantili taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin göz bebeği olan eşyalarını hasarsız taşımaya özen gösteriyoruz. Oluşabilecek hasarlara karşı eşyaları sigortalıyoruz.

Sizler de bizlerle taşındığınızda, diğer firmalardan farkımızı görecek ve bundan sonraki taşınma işlemlerinde firmamızdan vazgeçemeyeceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

İnsanoğlu yapısı gereği merak ettiği konular hakkında bilgi sahibi olmaya isteklidir. Hele bu konu, bir yerden başka bir yere taşınması ile ilgili ise daha da önem arz etmektedir. Çünkü taşınma işi her zaman insanların yaptığı işlerden biri değildir. Kişiler taşınma sırasında eşyalarının zarar görmemesinden taşınma fiyatlarına kadar pek çok merak ettiği konularla ilgili tercih ettiği firmalardan bilgi talep etmektedir. Günümüzde artık bilgiye ulaşma yoları oldukça geniştir.  Sektörle ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler gerek firmaların internet sitelerinden ve gerekse de diğer iletişim araçlarını kullanarak bilgi sahibi olabilirler. Yine de Pro Ev Taşıma olarak müşterilerimizin merak ettiği konulardan bir kaçı aşağıda sunulmuştur:

Şişli Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenmektedir?

Şişli evden eve nakliyat  firmamız, fiyat verirken eşyaların durumu, kat ve eşyaların gideceği yerin durumunu dikkate alarak sizler için en uygun fiyatlandırmayı yapaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmanızın Numaraları Nelerdir?

Şişli evden eve nakliyat  hizmetleriniz için aşağıda iletişim adreslerimiz verilmiştir. Firmamızdan bilgi almak için 7/24 firmamız ile iletişime geçerek isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Taşınmadan Kaç Gün Önce Bilgi Vermek Gerekir?

Şişli evden eve nakliyat  hizmetlerinde bazı dönemlerde yoğunluk yaşanmaktadır. Bu dönemlerde, taşınmak istediğiniz tarihler müsait olmadığından, ev taşırken nakliyat şirketimize mümkün olduğunca daha önceden haber vermeniz mağdur olmamanız için önemlidir. Yoğunluk durumuna göre en az iki hafta önceden haber vermenizi tavsiye ederiz. Taşınma işlemini onaylamak için  aşağıda sunduğumuz iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn